کد خبر : 7046

تجلیل از 262 معلم نمونه استان بوشهر

تجلیل از 262 معلم نمونه استان بوشهر

بوشهر 24: معاون پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: 262 معلم نمونه استان بوشهر تجلیل می‌شوند.

بوشهر 24: معاون پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: 262 معلم نمونه استان بوشهر تجلیل می‌شوند.

به گزارش " بوشهر 24 "، حبیب فکوری اظهار داشت: آموزش و پرورش یک نهاد مهم و تاثیرگذار در جامعه است و تقویت این نهاد موجبات موفقیت استان و کشور می‌شود.

وی به جایگاه معلمان و فرهنگیان در عرصه تعلیم و تربیت اشاره کرد و افزود: عرصه تعلیم و تربیت مرهون معلمان عزیز است و تجلیل از مقام معلمان و فرهنگیان امری بسیار مهم و ضروری است.

معاون پژوهش و برنامه‌ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده برای بزرگداشت مقام معلم خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی جاری نیز همزمان با 12 اردیبهشت سالروز شهادت استاد مطهری برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام معلم آغاز خواهد شد.

فکوری تصریح کرد: امسال در شهرستان‌های مختلف شاهد برنامه‌های متنوعی در بزرگداشت مقام والای معلم خواهیم داشت و از هم‌اکنون نشست کمیته‌های مختلف برای برگزاری باشکوه این آیین آغاز شده است.

وی از تجلیل از 262 معلم نمونه استان بوشهر در سال جاری خبر داد و اضافه کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام گرفته در هفته معلم تعداد 262 معلم شامل 251 نفر معلم در سطح منطقه‌ای، 10 نفر در سطح استانی و یک معلم نیز در سطح کشوری به عنوان معلمین نمونه انتخاب می‌شوند.

فکوری افزود: انتخاب معلم نمونه، باید در بین فرهنگیان ایجاد انگیزه کند تا معلمانی که در این طرح عظیم شرکت می‌کنند کسانی باشند که به حرفه معلمی عشق می‌ورزند و به منظور توجیه دبیران ستاد و انجام بهینه فرایند انتخاب معلم نمونه جلسه‌ای با حضور معرفی شدگان شهرستان‌ها و مناطق برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: کیفیت بخشیدن به سطح تعلیم و تربیت در دستور کار اداره کل آموزش و پرورش استان قرار دارد و در این مسیر از تمام توان و ظرفیت موجود نهایت بهره را می‌بریم./ فارس

ارسال نظر