کد خبر : 7090

بیانیه اصحاب رسانه استان بوشهر به مناسبت نهم دی ماه

تمام تلاشمان را برای زنده نگه داشتن حماسه عظیم مردمی 9 دی بکار می بندیم

تمام تلاشمان را برای زنده نگه داشتن حماسه عظیم مردمی 9 دی بکار می بندیم

بوشهر24: آن زمان که نقاب از چهره ی کریح، وقیع و دروغوگی فتنه گران و فتنه انگیزان بر زمین افتاد، همه و همه آمدند، یک دل و یک رنگ و یک صدا؛ لحظه را شناختند و در نهم دی ماه امت سربلند ایران قله ی فراموش نشدنی پیروی از امام خود را فتح و نشان این افتخار را بر قلب خود هک نمود.

بوشهر24: اصحاب رسانه استان بوشهر در محکومیت فتنه گران و تجلیل از حرکت شکوهمند مردم در نهم دی ماه 88 بیانیه ای صادر نمودند.

به گزارش "بوشهر24" متن این بیانیه به شرح زیر است:
بسمه تعالی

«هیهات من الذلّه»

"مقام معظم رهبری: روز نهم دی ماه به واسطه حرکت عظیم و فوق العاده مردم در تاریخ ماندگار شد."

با سلام و درود بی کران

حضور میلیونی دلدادگان نظام مقدس جمهوری اسلامی و بیعت با مقام اعظمای ولایت، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، بر تمامی نقشه های پلید و شوم استکبار و سران فتنه گر خط بطلانی کشید؛ حضوری از دل و جان که یوم الله همیشه ماندگار نهم دی ماه را رقم زد.

آن زمان که نقاب از چهره ی کریح، وقیع و دروغوگی فتنه گران و فتنه انگیزان بر زمین افتاد، همه و همه آمدند، یک دل و یک رنگ و یک صدا؛ لحظه را شناختند و در نهم دی ماه امت سربلند ایران قله ی فراموش نشدنی پیروی از امام خود را فتح و نشان این افتخار را بر قلب خود هک نمود.

از آن روز تاریخی بود که نهم دی ماه، رنگ و بویی دگر به خود گرفت، این حرکت عظیم و حضور پرشکوه مردم بصیر در دفاع از جمهوریت، اسلامیت و ولایت در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی هرگز از یاد و خاطر دوست و دشمن نخواهد رفت، و باید گفت که چه زیبا این روز به یادماندنی را " بصیرت و میثاق امت با ولایت" نام گذاری کرده اند.

مردم غیور و شهید پرور استان بوشهـر؛
ما فعالان رسـانـه، در نهایـت ادب و احترام؛

ضمن تقدیر، تجلیل و بزرگداشت خروش باشکوه تان، که موجبات خلق حماسه ی همیشه جاودان 9 دی ماه 1388 را بوجود آورد، آمادگی خود را جهت حرکت در راستای تحقق آرمان های معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، شهدای والامقام و منویات امام خامنه ای (مدظله العالی) اعلام می داریم.

ما خبرنگاران، عکاسان، سردبیران، مدیرمسئولان، مستندسازان و گزارشگران، تصویربرداران، سرپرستان و البته در یک کلام سربازان جان برکف امام عزیز و امت قهرمان، بر خود واجب می دانیم تمام همت و تلاش مان را در مسیر زنده نگه داشتن حماسه عظیم مردمی 9 دی بکار بندیم، تا شاید ذره ای ناچیز از حضور همیشگی تان را به تصویر کشیده و منتشر نماییم.

یا حق

ارسال نظر