کد خبر : 7282

شکوه انقلاب اسلامی وابسته به خون شهدا است

شکوه انقلاب اسلامی وابسته به خون شهدا است

بوشهر 24: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: شکوه، عزت، اقتدار وعظمت انقلاب اسلامی وابسته به خون هشدا است.

بوشهر 24: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: شکوه، عزت، اقتدار وعظمت انقلاب اسلامی وابسته به خون هشدا است.

به گزارش " بوشهر 24 "، سردار فتح الله جمیری روز جمعه در یادواره شهیدان 12 دی سال 57 بخش سعدآباد از توابع شهرستان دشتستان افزود: همه موفقیتهای انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون ناشی از روحیه ایثار، جهاد و شهادت بوده است.

وی با اشاره به شهدای بخش سعدآباد اظهار کرد: وجود این شهیدان در منطقه سعدآباد بیانگرآگاهی ودیانت مردم این منطقه است.

جمیری بیان کرد: مردم فهیم و بصیر بخش سعدآباد و دیگر نقاط شهرستان دشتستان با حضور در روز سعدآباد نشان دادند به ارزشهای انقلاب و نظام وفادارند.

وی افزود: با توجه به اهمیت روز سعدآباد می طلبد در سالهای آینده در مرکز استان نیز چنین روزی برگزار شود تا دیگر مردم استان نیزبا سابقه و مجاهدت های مردم این شهر و دیار آشنا شوند.

جمیری گفت: شکست دادن رژیم شاهنشاهی که آن زمان هم پیمان با آمریکا و اسراییل بود باورکردنی نبود اما مردم ایران با رهبری های خردمندانه امام راحل این رژیم را سرنگون کردند.

جمیری افزود: مردم انقلابی ایران آن روز با شعارهای انقلابی و الله اکبر حرکت عظیم و مردمی خود را بر علیه حکومت شاهنشاهی استمرار دادند و امروز باید قدر این حرکتها را بدانیم.

جمیری خاطر نشان کرد: امروز انقلاب اسلامی در سطح جهان پیشتاز و ازجایگاهی ویژه ای برخوردار است و جهانیان و نهضت های بزرگ دنیا به بزرگان ملت ایران همچون امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی افتخارمی کنند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) اضافه کرد: امروز کنگره آمریکا دستور ترور قاسم سلیمانی ها را صادر می کند این درحالی است که نمی دانند تنها هدف و آرزوی چنین کسانی شهادت و دفاع از نهضت های دنیا و مستضعفان است و چنین تهدیدهایی برای آنها پوچ و بی اهمیت است.

وی اظهارکرد: هر حرکتی در هر شرایطی وهر جایگاهی که در مقابل انقلاب اسلامی و ارزش های انقلاب و شهدا قرار گیرد با سیل خروشان مردم از بین می رود.

در پایان این مراسم از خانواده سه شهید 12 دی سال 57 منطقه سعدآباد و جانبازان این روز تجلیل شد.

روز دوازدهم ماه دی سال 57 مردم انقلابی شهر سعدآباد از توابع شهرستان دشتستان در برابر ظلم و ستم نیروهای دژخیمان طاغوت تظاهرات و حماسه آفرینی کردند و در این روز بر اثر تیراندازی عوامل شاهنشاهی به سوی مردم و انقلابیون سه نفر به نامهای سید باقر موسوی، عباس مشایخ و ناصردانشگر به شهادت رسیدند و شماری نیز از زن و مرد مجروح شدند./ ایرنا

ارسال نظر