کد خبر : 7398

مدیر حوزه علمیه چهارده معصوم برازجان:

روز ننگ برای استاندار بوشهر/ می خواهند با سیاست رضاخانی در مقابل ارزش ها بایستند

روز ننگ برای استاندار بوشهر/ می خواهند با سیاست رضاخانی در مقابل ارزش ها بایستند

بوشهر24: چنین مقابله ای نشان از بی تدبیری مسئولین ما است که این گونه می خواهند با سیاست رضاخانی در مقابل ارزش ها بایستند و از آن طرف به اسم شادی و به اسم هنر بی بند و باری را در جامعه رواج دهند.

بوشهر24: متاسفانه مسئولین فرهنگ و ارشاد و استانداری مصر به برگزاری چنین مراسم هایی هستند، لازم است بدانند با این کار در مقابل نیروهای ارزشی می ایستند و با این کار، خودشان با دست خودشان گور خودشان را می کنند.

به گزارش "بوشهر24"، حجت الاسلام و المسلمین جوکار ، مدیر حوزه علمیه چهارده معصوم برازجان در مصاحبه با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شاخص در رابطه با عملکرد مسئولین جهت برپایی کنسرت گفت: بنده شدیدا محکوم می کنم در مقابل با این جوانان فعال ولایی که بر اساس وظیفه شرعی نهی از منکر، اعتراض کرده بودند متاسفانه مسئولین و استاندار دستور به برخورد با اینان را داده بودند که بسیار کار ناشایست و وقیحی انجام داده اند. این را به عنوان یک روز ننگ برای استاندار ما در استان خواهد ماند. و تمام کسانی که در این قضیه مقصر بوده اند و با این جوانان ارزشی و ولایی مقابله کرده اند، جوانانی که بدون چوب و چماق و گاز اشک آور، بدون ایجاد تنش و تشنج تنها برای ادای فریضه دینی خود اجتماع کرده بودند، چنین مقابله ای نشان از بی تدبیری مسئولین ما است که این گونه می خواهند با سیاست رضاخانی در مقابل ارزش ها بایستند و از آن طرف به اسم شادی و  به اسم هنر بی بند و باری را در جامعه رواج دهند.

وی ادامه داد: در برازجان می خواستند چنین کاری را انجام دهند که ما در مقابل آنها ایستادیم و نتوانستند چنین کاری انجام دهند، متاسفانه مسئولین فرهنگ و ارشاد و استانداری مصر به برگزاری چنین مراسم هایی هستند، لازم است بدانند با این کار در مقابل نیروهای ارزشی می ایستند و با این کار، خودشان با دست خودشان گور خودشان را می کنند.

ایشان در رابطه با برگذاری کنسرت هایی که قرار است در آینده نه چندان دور در بوشهر برپا شود، فرمود: ما باز تکلیف خود را انجام میدهیم و کوتاه نخواهیم آمد و هدف ما این است با تمام مسئولینی که این کار را انجام می دهند مقابله کنیم تا رسیدن به نتیجه مطلوب.
می دانیم که علت اصلی راه اندازی چنین جریان هایی این است که مسئولین دولتی ما، در زمینه اقتصادی موفق نشده اند و نهم دیماه هم سیلی محکمی از مردم خورده اند، می خواهند به یک بهانه ای این را جبران کنند.

در نهایت به جوانان حزب اللهی توصیه کردند: در صحنه بمانید، احساس مسئولیت کنید، احساس ضعف نکنید، شما دارید به وظیفه دینی خود عمل می کنید، اگر احیانا مارا بزنند یا بکشند، بالاخره ما برای این آمده ایم که بر بی بند و باری ها قیام کنیم و هر ضربه ای هم که بخوریم تا پای جان می ایستیم. 

ضمن اینکه بنا به توصیه رهبر عزیزمان، این عملکرد ما باید بدون تنش، بدون هیاهو و جنجال باشد، تا آب به آسیاب دشمن نریزیم، و دشمن از این تجمعات و اقدامات ما سوء استفاده نکند. برای مثال مثل همین تجمع بچه های ارزشی، با اینکه چوب هم خوردند و صدمه دیدند ولی هیچگونه مقابله فیزیکی نکردند، می خواستند با همین سکوتشان عمل مسئولین را محکوم کنند.
ما هم ساکت نمی نشینیم تا نتیجه مطلوب را بگیریم.

ارسال نظر