کد خبر : 7400

در جشنواره فیلم عمار در بوشهر

اکران «تنها نیستم» روایت زندگی همسر شهید خلعتی، امروز در سینما کانون بوشهر

اکران «تنها نیستم» روایت زندگی همسر شهید خلعتی، امروز در سینما کانون بوشهر

بوشهر 24: پنجمین جشنواره عمار در بوشهر، امروز در حالی به کار خود پایان می دهد که در مراسم اختتامیه آن فیلم " تنها نیستم" به کارگردانی صادق رسولی به طور رایگان در سینما کانون بوشهر، اکران خواهد شد.

بوشهر 24: فیلم " تنها نیستم" روایت زندگی همسر شهید خلعتی امروز ( دوشنبه) ساعت 18:30 در جشنواره عمار بوشهر، سینما کانون اکران می شود.

به گزارش " بوشهر 24 "، پنجمین جشنواره عمار در بوشهر، امروز در حالی به کار خود پایان می دهد که در مراسم اختتامیه آن فیلم " تنها نیستم" به کارگردانی صادق رسولی به طور رایگان در سینما کانون بوشهر، اکران خواهد شد.

در همین راستا صادق رسولی پیرامون فیلم " تنها نیستم" گفت: در «تنها نیستم» گوشه‌هایی از زندگی زهرا تعجب بازسازی شده است.
بر اساس این گزارش اغلب بازیگران این فیلم از اهالی تئاتر مانند مهدی جلالی سروستانی، ماندا احمدی شکری‌فرد، احسان احمدزاده، کریم محمودی، طیبه بهزاد، حشمت غضنفر، لیلا رستگار، رها رفایی، محمد حسین ملاح‌زاده، زهرا محمودی، علی طباطبایی، پیمان نعمتی، حسام رضوی هستند.

رسولی در ادامه گفت: این فیلم تیرماه امسال در بدترین شرایط آب و هوایی ممکن در جنوب کشور تصویربرداری شد که اگر حضور فداکارانه عوامل فیلم نبود، به طور یقین در میانه راه با مشکلات جدی روبرو می‌شدیم.

رسولی گفت: ضبط فیلم 12 جلسه و پیش تولید آن نیز دو ماه به تولید انجامید و باید از عوامل فنی و بازیگران که نهایت همکاری را داشتند قدردانی کنم، ضمن اینکه تیپ امیرالمومنین منطقه دوم نیروی دریایی ارتش همکاری بسیار خوبی با مجموعه ما داشتند که نهایت قدردانی هم از ایشان دارم.

کارگردان «تنها نیستم» در مورد عوامل فیلم هم گفت: نویسنده، کارگردان، تدوین و تهیه کننده صادق رسولی، تصویربردار و نورپرداز عباس آقاخانی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز سپیده حجامی، طراح صحنه و لباس لیلا رستگار، صدابردار مهدی جاویدی، عکاس و تصویربردار پشت صحنه سیده پردیس حسینی، تولید عباس حیدری و پیمان نعمتی،  دستیاران نور و تصویر میلاد باژوند، مهران مرادی، علی طباطبایی بودند.

شهید حبیب خلعتی از نخستین گروه‌های شهید در رویارویی مستقیم با نیروهای آمریکایی است که شهریور ماه 66 در خلیج فارس به شهادت رسید.

ارسال نظر