کد خبر : 7418

از تأکید بر حفظ ارزشها تا حمایت از کنسرت های موسیقی

از تأکید بر حفظ ارزشها تا حمایت از کنسرت های موسیقی

بوشهر 24: این تأکید ماحوزی بر حفظ ارزشها و اعتقادات و باورهای مردم در حالی است که بوشهر این روزها شاهد برگزاری انواع و اقسام کنسرت های موسیقی لهوی و نامشروع با حمایت مدیر کل ارشاد بوده:

بوشهر 24: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهرگفت: درهفته وحدت و درآستانه سفر رییس جمهوری به این استان حفظ وحدت، همدلی و آرامش نیاز ضروری جامعه است.

به گزارش " بوشهر 24 "، ماحوزی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر ضمن تأکید بر آرامش و وحدت گفته است: اثرگذاری فعالیت های فرهنگی در فضای آرام بیشتر می شود.

وی با اشاره به دغدغه های فرهنگی اداره ارشاد، گفت: این اداره کل دغدغه فرهنگی مردم استان بوشهر را ارج می نهد و پیشنهادهای سازنده دریافتی را در برنامه ها لحاظ می کند.

ماحوزی با اشاره به خط قرمز اداره ارشاد گفت: خط قرمز این اداره کل در فعالیت های فرهنگی و هنری حفظ ارزش ها، اعتقادات و باورهای دینی مردم است.

به گزارش " بوشهر 24 " این تأکید ماحوزی بر حفظ ارزشها و اعتقادات و باورهای مردم در حالی است که بوشهر این روزها شاهد برگزاری انواع و اقسام کنسرت های موسیقی لهوی و نامشروع با حمایت مدیر کل ارشاد بوده و بوشهر این روزها شاهد اعتراضات گسترده مردم متدین و ارزش مدار بوشهر به سیاست های اداره ارشاد در برگزاری کنسرت موسیقی است.

 • اسماعیل ۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۱۹:۲۳

  4 2 پاسخ

  قرار بوده تو کنسرت باور های دینی رو ترویج کنن...
  اما این امت حزب الله نذاشتن...
  باید بابت اینکه نداشتن ارزش ها تو جامعه نهادینه بشه، از خانم مدیر کل عذرخواهی کنن...

 • حمید ۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۲۰:۴۲

  3 1 پاسخ

  پسرم ایا تصاویراین کنسرت هارو دیدی ؟ایاتجاوز برخی ازاشخاص به ناموس مردم ارزش استاگر کمی غیرت داشته باشی خودت جوابت را خواهی گرفت

ارسال نظر