کد خبر : 7474

کنسرت «سیروان خسروی» در «بوشهر»، لغو شد

کنسرت «سیروان خسروی» در «بوشهر»، لغو شد

بوشهر 24: با توجه به حاشیه هایی که توسط مسئولین استان در ماجرای برگزاری کنسرت گروه لیان در بوشهر پیش آمد، و جلوگیری از ایجاد حواشی در سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به این استان، مسئولین اجرایی اقدام به لغو کنسرت سیروان خسروی و برگزاری آن در 18 و 19 بهمن ماه نمودند.

بوشهر24: کنسرت سیروان خسروی در بوشهر به درخواست مسئولین استان بوشهر لغو شد.

به گزارش "بوشهر24"، سیروان خسروی شب گذشته با انتشار متنی در صفحه ی اینستاگرامش از لغو کنسرتش در این شهر خبر داد. او در این متن آورده است: «كنسرت بوشهر به دليل مسايلى كه خودتون بهتر مي‌دونيد لغو شد. البته به من اين قول رو دادن كه ١٨ و ١٩ بهمن اين كنسرت برگزار بشه. از همه بوشهرى هاى عزيز كه بليت تهيه كرده بودن عذرخواهى مي‌كنم».

با توجه به حاشیه هایی که توسط مسئولین استان در ماجرای برگزاری کنسرت گروه لیان در بوشهر پیش آمد، و جلوگیری از ایجاد حواشی در  سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به این استان، مسئولین اجرایی اقدام به لغو کنسرت سیروان خسروی و برگزاری آن در 18 و 19 بهمن ماه نمودند.

گفتنی است جمعه شب گذشته به دستور استاندار بوشهر، مامورین نیروی انتظامی با تجمع آرام متدینین بوشهر که به برگزاری کنسرت گروه لیان معترض بودند برخورد شدید نمودند.

در پی این اعتراضات کنسرت گروه لیان در روزهای شنبه و یک شنبه لغو شد. همچنین از شیراز نیز خبر می رسد که فرماندار و رئیس شورای تامین شیراز با برگزاری کنسرت گروه لیان مخالفت نموده و احتمال لغو آن نیز وجود دارد.

ارسال نظر