کد خبر : 7498

آیا مسئولین فرهنگی شیراز این فیلم ها را دیده اند/ نگاهی به موسیقی و رقاصی های گروه لیان

بوشهر 24: بنا به اظهارات محسن شریفیان، سرپرست گروه موسیقی لیان، یکی از گروه های موسیقی محلی بوشهر، مجوز اجرای کنسرت این گروه در شیراز برای اوائل هفته آینده صادر شده است.

به گزارش " بوشهر 24 "، بنا به اظهارات محسن شریفیان، سرپرست گروه موسیقی لیان، یکی از گروه های موسیقی محلی بوشهر، مجوز اجرای کنسرت این گروه در شیراز برای اوائل هفته آینده صادر شده است. این در حالی است که موسیقی های اجرا شده و حرکات موزون انجام شده توسط این گروه آن چنان زننده است که 16 سال است مردم متدین بوشهری اجازه برگزاری کنسرت این گروه در زادگاه خود را نداده اند.

در حالی که قرار بود این گروه که سابقه بی توجهی به ایام دهه آخر صفر و برگزاری کنسرت به همراه حرکات موزون در سوئد و نیز مصاحبه و گفتگو با شبکه بهایی «من و تو» را در کارنامه دارد، جمعه گذشته در بوشهر به اجرای کنسرت بپردازد، با واکنش گسترده و نارضایتی های چندباره متدینین بوشهری مواجه گردید؛ به گونه ای که در چند روز اخیر مردم بوشهری دو تجمع بزرگ را در اعتراض به مجوز صادره برای اجرای این گروه توسط اداره کل ارشاد بوشهر برگزار کرده اند.

با جستجوی ساده ای در فضای مجازی به راز قاطعیت مردم بوشهر در قبال برگزاری کنسرت این گروه و نوازنده آن پی می بریم؛ به گونه ای که در فیلم های موجود از این گروه شاهد رقاصی های متنوع عوامل این گروه و نیز موسیقی های تند آن هستیم.

 ضمن عذر خواهی به خاطر انتشار این کلیپ ها، مسئولین محترم و مردم شریف شیراز را به دیدن این ویدئو ها دعوت می کند:

مخاطبین عزیز می توانند جهت دیدن فیلم ها به اینجا مراجعه کنند./

ارسال نظر