کد خبر : 764

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان دشتستان:

دانشجویان بسیجی دشتستان: ترویج موسیقی غربی خیانت به آرمانهای انقلاب است

دانشجویان بسیجی دشتستان: ترویج موسیقی غربی خیانت به آرمانهای انقلاب است

بوشهر24: بسیج دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان دشتستان به تبع وصیت امام و معمار کبیر انقلاب ، ترویج و گسترش هرگونه ابزار آلات واصل برپایی مراسمات غنا که از جمله فرهنگ های وارداتی غرب برای اضمحلال فکری جوانان است را محکوم و تخطئه می نماید.

بوشهر24: بسیج دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان دشتستان به تبع وصیت امام و معمار کبیر انقلاب ، ترویج و گسترش هرگونه ابزار آلات واصل برپایی مراسمات غنا که از جمله فرهنگ های وارداتی غرب برای اضمحلال فکری جوانان است  را محکوم و تخطئه می نماید.

به گزارش "بوشهر24"، بسیج دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان دشتستان در راستای محکومیت ترویج برنامه های مبتذل کنسرت در شهر برازجان و اصرار مسئولین به برپایی این مراسمات بیانه ای صادر نمود:
از جمله چیزهایی که مغزهای باز جوان ها را مخدر و تخدیر می کند موسیقی است.موسیقی اسباب این می شود که مغز انسان وقتی چند وقت به موسیقی گوش کرد تبدیل می شود به یک مغز غیر آن کسی که جدی باشد انسان را از جدیت بیرون می کند و متوجه جهات دیگر می کند .تمام این وسایلی که در هر مملکتی رواج دارد همه برای این است که ملت خود را از مقدرات خودشان غافل کنند. (امام خمینی (ره))
مردم عزیز و جوانان گرانقدر و مسئولین محترم نظام جمهوری اسلامی:
جامعه ما امروز داعیه دارعمل به اسلام ناب و قرآن در سراسر دنیا ست . امروز یکی از آفتهای بزرگ نظام اسلامی که در راستای حرکت خزنده ضد فرهنگی در حال شکل گیری برای بی احساس کردن و اغفال جوانان و کم رنگ کردن مظاهر اسلامی در جامعه و قبح شکنی مظاهر تمدن غرب در حال اقدام از سوی مسئولین غفلت زده است ، ترویج موسیقی و به تبع آن اباحی گری و غفلت جوانان از سرنوشت خویش است .
دشمن دانسته است که تقوا و پرهیزگاری جوان ایرانی و دینداری جوان ایرانی به پیشرفت او در میدانهای مختلف کمک می‌کند؛ لذا می‌خواهد این را تضعیف کند.
 امام( ره) هشدار می‌دهند؛ هم به جوانها، هم به دانشگاهها، هم به حوزه‏های علمیه، هم به قاطبه‏ جوانان کشور که هوشیار باشند. اغفال جوان و سست کردن جوانها، به معنای عقب نگه‌داشتن ملت است
بسیج دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان دشتستان به تبع وصیت امام و معمار کبیر انقلاب ، ترویج و گسترش هرگونه ابزار آلات واصل برپایی مراسمات غنا که از جمله فرهنگ های وارداتی غرب برای اضمحلال فکری جوانان است  را محکوم و تخطئه می نماید و آن را خیانت به آرمانهای انقلاب دانسته و این امر حمایت مسئولین را مظاهر ضد ارزشی و ضد فرهنکی اسلامی در تقابل با وصیت امام و نیز فرمایشات امام خامنه ای پیرامون توجه به مسائل فرهنگی ناب می داند
ما به مسئولین امر تأکید می کنیم اگر می خواهید برنامه سرگرم کننده در جامعه پیاده کنید مطالبه ای را پاسخگو باشید که همسان با فرهنگ اصیل اسلامی و انقلابیمان باشد و طبق فرمایش رهبری توجه خود را معطوف به تقویت جوانان و جریان فرهنگی مومن کشور قرار دهید که این برای آخرت شما و نیز بقای این انقلاب (که هرچه شما مسئولین دارید از نعمت این انقلاب است)مفید تر خواهد بود
امام خمینی (ره) می فرمایند : اگر بخواهید مملکتتان یک مملکت صحیح باشد موسیقی را حذف کنید نترسید که از اینکه به شما بگویند کهنه پرست شده اید.باشد ما کهنه پرستیم همه این کلمات نقشه است برای اینکه شما را از کار جدی عقب بیندازند .این که می گویند اگر چنانچه موسیقی در رادیو نباشد آنها می روند از جای دیگر موسیقی می گیرند بگذارید از جای دیگر بگیرند.شما عجالتا آلوده مباشید آنها کم کم برمی گردند به اینجا . این عذر نیست که اگر موسیقی نباشد در رادیو آنها می روند از جای دیگر موسیقی می گیرند حالا اگر از جای دیگر می گیرند آیا ما باید به آنها موسیقی بدهیم!ما باید خیانت کنیم!موسیقی خیانت است به یک مملکت و خیانت است به جوانهای ما این موسیقی را حذفش کنید آن را به طور کلی عوض کنید و یک چیز دیگری بگذارید که آموزنده باشد .کم کم مردم و جوانها را عادت به امور زندگی بدهید از آن عادت خبیثی که داشتند برگردانید . آنهایی را که می بینید می گویند اگر تلویزیون موسیقی پخش نکند می رویم سراغ موسیقی برای این است که اینها عادت کرده اند.    صحیفه نور جلد 8 صفحه 197 تا صفحه 201

ارسال نظر