کد خبر : 785

با دو کیفیت

دانلود فیلم سینمایی تنهای تنهای تنها

دانلود فیلم سینمایی تنهای تنهای تنها

بوشهر24: این فیلم داستان پسربچه‌ای بوشهری است که راهی سازمان ملل می‌شود تا پیام صلح ایرانیان را به رئیس‌جمهورهای جهان برساند و همچنین از حقوق کشورش دفاع کند. البته صحنه حضور وی در سازمان ملل به نمایش درنمی‌آید بلکه بیانیه وی خطاب به خانواده‌اش و دوستانش توسط وی در فیلم خوانده می‌شود.

بوشهر24: تنهای تنهای تنها فیلمی به کارگردانی احسان عبدی‌پور کارگردان بوشهری است که اولین بار در بهمن ۱۳۹۱ به نمایش درآمد.

به گزارش "بوشهر24"، این فیلم داستان پسربچه‌ای است که راهی سازمان ملل می‌شود تا پیام صلح ایرانیان را به رئیس‌جمهورهای جهان برساند و همچنین از حقوق کشورش دفاع کند. البته صحنه حضور وی در سازمان ملل به نمایش درنمی‌آید بلکه بیانیه وی خطاب به خانواده‌اش و دوستانش توسط وی در فیلم خوانده می‌شود.

فیلم سینمایی تنهای تنهای تنهااین فیلم در سال 1392 موفق به دریافت جایزه خلاقیت و استعداد درخشان ویژه فیلمسازان اول در جشن انجمن منتقدان سینمای ایران شد.

در صورتی که نرم افزارهای مدیریت دانلود بر روی سیستمتان نصب می باشد از آنها برای دانلود استفاده نمایید، در غیر اینصورت بر روی لینک های زیر راست کلیک کنید و گزینه save target as در مرورگر اینترنت اکسپلورر و save link as در مرورگر فایرفاکس را انتخاب نمایید.

دانلود نسخه باکیفیت مناسب

دانلود نسخه با کیفیت متوسط

  • ضیاء ۱۳۹۳/۰۳/۱۷ ۱۵:۰۱

    2 1 پاسخ

    سلام؛ مگه این فیلم مالکیت معنوی نداره؟(کپی رایت)
    صاحب اثر رضایت داره به پخش رایگان فیلم؟
    اگه راضی ه، در متن خبر بنویسید این مسئله رو!

ارسال نظر