کد خبر : 8796

سخنرانی دکتر عباسی در دیلم علیرغم کارشکنی مسئولین

سخنرانی دکتر عباسی در دیلم علیرغم کارشکنی مسئولین

با وجود بسیاری از کارشکنی ها مسئولین دولتی برای لغو مراسم سخنرانی دکتر حسن عباسی در دیلم ولی با پیگیری های به عمل آمده این همایش با موضوع یک انقلاب و چهار بیداری در سالن موسسه خیریه ولی عصر(عج) دیلم فردا برگزار می شود.

بوشهر24: با وجود بسیاری از کارشکنی ها مسئولین دولتی برای لغو مراسم سخنرانی دکتر حسن عباسی در دیلم ولی با پیگیری های به عمل آمده این همایش با موضوع یک انقلاب و چهار بیداری در سالن موسسه خیریه ولی عصر(عج) دیلم فردا برگزار می شود.

 

به گزارش"بوشهر24" به نقل از "دانشجونیوز" ، امروز بعد از ظهر بود که خبری مبنی بر تلاش های برخی افراد برای لغو سخنرانی حسن عباسی در دیلم در خروجی سایت دانشجونیوز قرار گرفت ولی پس از ساعاتی از درج این خبر به دانشجونیوز اطلاع داده شد که با رایزنی ها و پیگیری های صورت گرفته با مسئولین دیلم این مراسم در وقت مشخص شده قبل برگزار خواهد گردید.

 

گفتنی است علی رغم تبلیغات گسترده در سطح شهر برخی از مسئولین با برگزاری این مراسم به شدت مخالف بودند و دلیل مخالفت با این مراسم سیاسی بودن و نیز به بهانه نزدیک بودن به روز 22 بهمن و قرار گرفتن در دهه فجر اعلام شده بود.

 

شنیده ها حاکی از آن است که مسئولین مخالف برگزاری سخنرانی اذعان داشته بودند که سخنرانی حسن عباسی در دیلم بدون هماهنگی فرمانداری بوده است و موضوعیت این برنامه سیاسی است و در این زمان باعث تشنج و ملتهب شدن فضای سیاسی شهر دیلم می شود و نیز برای در اختیار قرار دادن سالن برای سخنرانی دکتر عباسی باید از قبل با فرمانداری هماهنگ می شده است، این در حالی است که موضوع این جلسه "همایش یک انقلاب و چهار بیداری" است و از لحاظ ارتباط موضوعی با این ایام کاملا منطبق با دهه فجر است.

 

از نکات قابل ذکر در مورد این موضوع غافلگیری جوانان بسیجی شهرستان دیلم بود زیرا درست یک روز مانده به برگزاری مراسم مجوز سالن صادر نشده بود و این موضوع باعث نگرانی مسئولین اجرایی این مراسم شده بود.

 

سید عبدالرسول حسینی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهر دیلم در این رابطه به دانشجونیوز گفت: چند ماه پیش با دفتر دکتر حسن عباسی ارتباط گرفته ایم و با نامه نگاری و هماهنگی هایی که صورت گرفته بود مقرر شد که ایشان 20 بهمن ماه سال جاری در شهر دیلم حضور یابند و سخنرانی داشته باشند.

 

وی افزود: هر چند رایزنی ها و تبلیغات این مراسم از چند روز قبل در مساجد و دانشگاه ها و فضای عمومی شهر آغاز شده است ولی امروز در آستانه برگزاری و با وجود موافقت اولیه موسسه خیریه برای دراختیار قرار دادن سالن برای برگزاری جلسه، به یکباره مطلع شدیم که کارشکنی هایی برای در اختیار قرار ندادن سالن صورت گرفته است.

 

 وی ادامه داد: گرچه فوری با برخی ادارات دیلم و چندین مسجد رایزنی هایی برای در اختیار قرار دادن مکانی برای سخنرانی دکتر عباسی داشتیم ولی متاسفانه موفق به فراهم کردن مکان نشدیم.

 

سید عبدالرسول حسینی تصریح کرد: به حمداله با پیگیری های انجام شده فردا راس ساعت 19 سخنرانی رئیس مرکز دکترینال امنیت بدون مرز در سالن اجتماعات موسسه خیریه ولی عصر(عج) شهر دیلم برگزار خواهد شد.

 

 

وی تاکید کرد: این سخنرانی را به همت بسیج دانشجویی تحت هر شرایطی در شهر دیلم برگزار خواهیم کرد؛ چرا که استقبال از این برنامه بسیار زیاد بوده است و عده زیادی از مردم مشتاق شنیدن سخنان جدید دکتر عباسی هستند.

 

وی ادامه داد: این برنامه با همکاری بسیج مهندسین شهر دیلم به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با موضوع یک اقلاب و چهار بیداری در موسسه خیریه حضرت ولی عصر(عج) شهر دیلم برگزار می شود.

ارسال نظر