کد خبر : 91

حبیب در نمایشگاه کتاب/ فروش کتاب مستهجن

حبیب در نمایشگاه کتاب/ فروش کتاب مستهجن

بوشهر ۲۴: علیرغم اعلام وزارت ارشاد مبنی بر عدم مجوز مجموعه ترانه‌های حبیب خواننده لس‌آنجلسی متصدی غرفه نصیرا از احتمال عرضه این کتاب در سه روز آخر نمایشگاه خبر داد.

بوشهر ۲۴: علیرغم اعلام وزارت ارشاد مبنی بر عدم مجوز مجموعه ترانه های حبیب خواننده لس آنجلسی متصدی غرفه نصیرا از احتمال عرضه این کتاب در سه روز آخر نمایشگاه خبر داد.

به گزارش « بوشهر ۲۴» ، در روز اول نمایشگاه اخباری از نمایشگاه کتاب مخابره می شد که نگرانی دلسوزان فرهنگی را به دنبال داشت.

برخی از این اخبار به شرح زیر است:

* علیرغم اعلام وزارت ارشاد مبنی بر عدم مجوز به مجموعه ترانه های حبیب خواننده لس آنجلسی متصدی غرفه نصیرا از احتمال عرضه این کتاب در سه روز آخر نمایشگاه خبر داد.

* فروش آثار شخصی صفی عیلشاه آخرین قطب سلسله صفی علیشاهی توسط انتشارات این فرقه در نمایشگاه کتاب جریان دارد.

* کتابی در غرفه کشور آلمان عرضه می شود که حاوی تصاویر مستهجن از مجسمه ها و نقاشی ها می باشد.

* کتب صمد بهرنگی از نویسندگان پان ترکسیم در نمایشگاه کتاب عرضه می شود. آثار این نویسنده قبل و بعد از انقلاب ممنوع بوده است.

*فراخوان رسانه های ضدانقلاب برای شرکت در مراسم رونمایی کتاب « ملت ها چگونه شکست می خورند» با ترجمه محسن میردامادی و محمد حسین نعیمی پور از زندانیان فتنه ۸۸. این کتاب توسط نشر روزنه در نمایشگاه کتاب عرضه می شود و توسط این دو در بنده ۳۵۰ اوین ترجمه شده است.

* کتابی با عنوان « زن؛ رهایی از وابستگی به مردان» در نمایشگاه کتاب عرضه شده است که عنوان این کتاب از شعار زنان فمینیست آسمانی گرفته شده است.

* غرفه نشر ققنوس اقدام به عرضه کتابی کرده که نویسنده در این کتاب به ساحت رزمندگان دفاع مقدس توهین های فراوانی را روا داشته است.

*  در لیست کتب ارائه شده توسط برخی ناشران، آثاری درباره تفکرات سلفیت دیده می شود. / سراج ۲۴

ارسال نظر