کد خبر : 9544

در بوشهر برگزار می شود؛

نمایش بزرگ فصل شیدایی در بوشهر/ جبهه حق را از آدم (ع) تا شهید نادر مهدوی بشناسید + پوستر

نمایش بزرگ فصل شیدایی در بوشهر/ جبهه حق را از آدم (ع) تا شهید نادر مهدوی بشناسید + پوستر

بوشهر 24: این نمایش بزرگ که با روندی تاریخی به بیان سرگذشت جبهه حق از خلقت حضرت آدم(ع) تا تحولات انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی می پردازد، به همت مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی، برگزار می شود.

بوشهر 24: نمایش بزرگ " فصل شیدایی " با محوریت تحولات جبهه حق در نزاع تاریخی با جبهه باطل، از روز 12 اسفند در بوشهر آغاز خواهد شد.

به گزارش " بوشهر 24 "، این نمایش بزرگ که با روندی تاریخی به بیان سرگذشت جبهه حق از خلقت حضرت آدم(ع) تا تحولات انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و تحولات آخر الزمانی می پردازد، به همت مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی(مُهَنّا) و با حدود صد بازیگر بومی و چهل نفر از عوامل سینما، تلویزیون و تئاترایران برگزار می شود.

در این نمایش که با طراحی و کارگردانی سعید اسماعیلی و  نویسندگی و روایتگری رسالت بوذری اجرا می شود، از جلوه های ویژه به همراه نمایش، همراه با پخش صدا و نورپردازی متناسب استفاده شده است.

این گزارش می افزاید، در بخش هایی از این نمایش به رشادتهای رئیس علی دلواری و نیز حماسه های شهید نادر مهدوی در جنگ مستقیم با آمریکا، نیز می پردازد و آن را در قالبهای مختلف هنری روایت می کند.

گفتنی است این نمایش بزرگ به مدت 10 شب، از 12 لغایت 21 اسفند، در پارک لیان بوشهر، ساعت ۱۹ برگزار می شود و ورود برای علاقمندان آزاد است.

فصل شیدایی

ارسال نظر