کد خبر : 63

نجوا کنگان/ مزدوران نفوذی آمریکایی در بین ما!

نجوا کنگان/ مزدوران نفوذی آمریکایی در بین ما!

آقای آورا که به نظر می رسد تسلط خوبی بر زبان عربی دارد، مطالب تاثیرگذاری در حوزه بیداری اسلامی و حرکت های انقلابی در جهان از سایت های عربی به زبان فارسی ترجمه می کند که حتی در سایت های مطرح کشوری نیز منعکس می شوند.

بوشهر ۲۴/سرویس وبلاگستان: در عصر ارتباطات که به تعبیری عصر انفجار اطلاعات نامیده می شود رسانه های مجازی انتشار اخبار را از سیطره بوق های تبلیغاتی امپراتوری غرب خارج کرده اند و هر کسی که راه به این جهان بیکرانه پیدا می کند می تواند به مثابه یک رسانه، افکار و دغدغه های خود را به جمع کثیری از مخاطبان این دنیای مجازی القا کند.

این رسانه مثل تیغ جراحی استفاده مثبت و منفی زیادی دارد، اگر نیمه پر لیوان این ماجرا را در نظر بگیریم هر انسان آزاده و حق گو می تواند با استفاده از این فرصت بی نظیر قدمی در جهت بیداری انسان ها بردارد. مهم نیست که شما ساکن ایران، عراق، نیجریه و یا یکی از محله های مسلمان نشین آمریکا باشید، مهم آن زبان گویا و آن حرف بر آمده از دل است که در پیچ و تاب تارهای عنکبوتی دنیای مجازی لاجرم بر دل های حقیقت طلب می نشیند.

راه دوری نمی رویم، در همین حوالی، شاید چند کیلومتر آن طرف تر، کسی هست که چراغی در دست دارد، به امیدی که روشنایی آن چراغ راه را به رهجویان حقیقت نشان دهد.

آقای عبدالمجید آورا از وبلاگ نویسان فعال شهرستان کنگان وبلاگی دارد به نام " نجوای کنگان " که شاید بازدید کنندگان آن از تعداد برخی سایت های خبری بوشهر نیز بیشتر باشد.

آقای آورا که به نظر می رسد تسلط خوبی بر زبان عربی دارد، مطالب تاثیرگذاری در حوزه بیداری اسلامی و حرکت های انقلابی در جهان از سایت های عربی به زبان فارسی ترجمه می کند که انعکاس زیادی در سایت های مطرح کشوری دارد.

مطلب زیر یکی از مطالبی است که توسط ایشان ترجمه شده و در سایت های زیادی نیز منتشر شده است:

najava-kangan

چه تعداد  " مزدوران نفوذی  آمریکائى" از این دست در بین ما  ممکن است باشند! ! !

  » توم دانیال« یکی از خطرناک ترین جاسوسان  دوران معاصر    بشمار می رود ؛ او فردی بود که توانست  القاعده را در عراق  فریب دهد با نام مستعار شیخ أبو اللواء الصوری و با روشی بسیار ساده؟ ! :
او ما مور " سیای" أمریکا  بود  که در اغاز با پرورش و " رشد دادن  ریشش" و مطالعه در باره إسلام وسلفی جهادی وأفکار القاعدة و کسب اموزش های ویژه  و  تهیه پاسپورت قلابی سفر وبا هویت  جعلی با نام (تیسیر جودت عبد الهادی)   شهروند لبنانى؟ بوسیله وبا  کمک سازمان جاسوسی  سیا " در  القاعدة  نفوذ کرد.
وموفق شد خود را به  آنها    به عنوان    یک  لبنانی  که در مکزیک  زندگی می کرده  و اکنون برای جهاد  از آمریکای لاتین امده است  معرفی  ومطرح کند. ! و به سرعت توم یا همان  » أبو اللواء  «   در منصب یک فرمانده  در القاعدة  شناخته شد. که  به طراحی انفجار وبمب گذاری  علیه زیارتگاهها  ومقدسات شیعه  می پرداخت ودر این راه  دهها نفر از جوانان  را جذب کرد. همچنین همزمان با این طرح ها ب
1390691914 ه  ارسال  مسلحین  القاعدة  جهت حمله به پایگاههای  أمریکا می پرداخت  اما در این مرحله وضعیت  فرق می کرد او با اطلاع رسانی زود هنگام به آمریکائیها   زمینه  کشته شدن ویا بازداشت انها  را فراهم می کرد. . .
کما اینکه در کشته شدن  أبو مصعب الزرقاوی  که ادعای دوستی نزدیک با او  داشت.   و  ترور  أبو أیوب المصری! نیز  دست داشت.   " توم"   خطیب و إمام جماعت  گروه القاعدة أثناء تجمع آنها برای نماز در  مناطق  محل اموزش شان بود.
" توم " بعد ااز پایان اموریتش از عراق برگشت و راز او بر ملا شد.   و اکنون این سئوال مطرح است که چه تعداد همانند این فرد ممکن است در جوامع  اسلامی نفوذ کرده باشد.   ! ! ! ! / تهیه وترجمه: عبدالمجید اورا
  منبع: جریدة الجمعة الجزائری ۲۵/۴/۲۰۱۴

 

ارسال نظر