کد خبر : 10

مجید جلالی در بوشهر معرفی کرد:

مدعیان قهرمانی جام جهانی برزیل

مدعیان قهرمانی جام جهانی برزیل

بوشهر ۲۴: در کارگاه آموزشی استاندارد «فوتبال فردا» که در بوشهر برگزار شد، مجید جلالی مدعیان جام جهانی برزیل را معرفی کرد.

بوشهر ۲۴: در کارگاه آموزشی استاندارد« فوتبال فردا » که در بوشهر برگزار شد، مجید جلالی مدعیان جام جهانی برزیل را معرفی کرد.
به گزارش " بوشهر ۲۴" ، پنجشنبه شب دوره یک روزه برای مربیان فوتبال در استان بوشهر به همت کانون مربیان فوتبال استان بوشهر با حضور ۱۷۰ مربی فوتبال و تدریس مجید جلالی و با عنوان « استانداردهای فوتبال فردا» برگزار شد.

در این  دوره که در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد، جلالی ضمن معرفی « استانداردهای فوتبال فردا» موضوع مالکیت توپ در بین تیم های حاضر در جام جهانی برزیل را نیز تشریح  کرد.

در این دوره آموزشی جلالی با پخش تعدادی از مسابقات فوتبال باشگاهی در سطح اول فوتبال دنیا از جمله بازی های بارسلونا، شیوه مالکیت توپ و استفاده از این فرصت برای گلزنی را توضیح داد.

وی گفت: در جام جهانی برزیل نیز تیم هایی که در مالکیت توپ موفق باشند مدعی قهرمانی خواهند بود و از جمله این تیم ها می تو ان به برزیل، آلمان، آرژانتین و هلند و اسپانیا اشاره کرد.

در ادامه این دوره آموزشی، مربیان فوتبال بوشهر، سوالات خود را از مجید جلالی مطرح کردند و این مربی به سوالات مربیان پاسخ گفت.

تجلیل از مربیان برتر و پیشکسوتان مربیگری فوتبال در استان بوشهر از دیگر بخش های این دوره آموزشی بود که با حضور مربیان سابق تیم های مطرح بوشهری از جمله حمید کللی فرد، مسعود پالیزدان، مجید چاهیبخش انجام شد و از غلامرضا دلگرم سرمربی ایرانجوان بوشهر که نتایج خوبی با این تیم گرفته بود تجلیل شد.

همچنین در این دوره از خانم ها شریفیان و احمدی مربیان تیم های فوتبال و فوتسال بانوان در بوشهر قدردانی شد.

در این کارگاه آموزشی دو عضو فوتبالی شورای شهر بوشهر یعنی اکبر شمسا و ندا عبدالله زاده (بازیکن سابق تیم ملی فوتبال بانوان ایران) حضور داشتند.

در پایان این کارگاه آموزشی، گواهینامه آموزشی به شرکت کنندگان اعطا شد. / فارس

ارسال نظر