کد خبر : 104

انتقاد نماینده دشتستان از نگاه ناعادلانه به ورزش استان

انتقاد نماینده دشتستان از نگاه ناعادلانه به ورزش استان

بوشهر۲۴: آیین تجلیل از پیشکسوتان ومربیان فوتبال دشتستان باحضور جمعی از مردم ومسئولان شهرستان برگزار شد.

بوشهر۲۴: آیین تجلیل از پیشکسوتان ومربیان فوتبال دشتستان باحضور جمعی از مردم ومسئولان شهرستان برگزار شد.

به گزارش " بوشهر۲۴" ، حجت الاسلام سید مهدی موسوی نژاد در آیین تقدیر از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی این شهرستان اظهار کرد: گسترش ورزش و تفریحات سالم در جامعه امری لازم است که مسئولان باید در این مسیر گام بردارند.

 

وی افزود: تقویت ورزش  سبب سالم سازی جامعه شده و فساد، بی بند و باری و اعتیاد را  کاهش می دهد؛ در واقع هزینه کردن در ورزش نوعی سرمایه گذاری برای آینده کشور است.

نماینده مردم  دشتستان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از ادغام حوزه ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: این ادغام از اشتباهات دولت گذشته بود که باید اصلاح شود.

موسوی نژاد تصریح کرد: طرح تفکیک وزارت ورزش از امور جوانان  در مجلس شورای اسلامی مطرح شده و نمایندگان خواستار تفکیک این دو حوزه هستند.

وی بر لزوم توزیع عادلانه امکانات و اعتبارات ورزشی در استان بوشهر تاکید کرد و افزود: نگاه به  ورزش در استان بوشهر ناعادلانه است و این منطقی نیست که  اعتبارات ورزشی کل استان را به یک تیم خاص اختصاص دهند.

موسوی نژاد اظهار کرد: با توجه به وجود شرکت ها و صنایع بزرگ در استان بوشهر باید از این  ظرفیت برای حمایت از تیم های ورزشی استفاده کرد.

وی  تصریح کرد: در سال های گذشته مصوبه ای مبنی بر پرداخت ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای کمک به تیم های ورزشی استان از سوی وزارت نفت مصوب شد و این اعتبار طی مدت زمان کوتاهی اجرایی شد که به دلیل برخی ابهامات در هزینه کرد اعتبارات، این مصوبه نیز به فراموشی سپرده شده است.

موسوی نژاد بر لزوم توسعه اماکن ورزشی در روستاهای استان بوشهر تاکید کرد و خواستار توجه بیشتر مسئولان به این حوزه شد.

ارسال نظر