کد خبر : 10570

مسائل روحی و روانی دلایل عدم موفقیت تیم ایرانجوان خورموج است

مسائل روحی و روانی دلایل عدم موفقیت تیم ایرانجوان خورموج است

بوشهر24: سرپرست تیم فوتبال ایرانجوان خورموج گفت: مسائل روحی و روانی دلایل عدم موفقیت تیم ایرانجوان خورموج است.

بوشهر24: سرپرست تیم فوتبال ایرانجوان خورموج گفت: مسائل روحی و روانی دلایل عدم موفقیت تیم ایرانجوان خورموج است.

به گزارش"بوشهر24"، حامد منفرد در ارتباط با بازی ایرانجوان خورموج و شهرداری ارومیه که از سری مسابقات فوتبال زیر گروه  دسته یک کشور برگزار شد اظهار داشت: قصد جذب یک بازیکن از خلخال را داشتیم، اما توان مالی نداشتیم که این بازیکن را جذب کنیم.

وی ادامه داد: بضاعت ما همین است و بیش از این نیست، به طوری که چهار بازی انجام داده‌ایم که فقط 2 امتیاز خانگی کسب کرده‌ایم.

سرپرست تیم فوتبال ایرانجوان خورموج خاطرنشان کرد: شب عید بازیکنان با دست خالی به منزل رفتند؛ ضمن اینکه ما در آخر فصل بازی‌ها قرار داریم و فقط 20 درصد از قرارداد آنها را پرداخت کرده‌ایم.

منفرد اضافه کرد: بازیکنی طی مدت 8 ماه فقط 20 درصد از قراردادش را دریافت کرده و یکی از دلایل عدم موفقیت‌های ما مسائل روحی و روانی است.

وی افزود: از دو بازی خارج از خانه دو باخت و از دو بازی خانگی نیز دو تساوی کسب کرده‌ایم و در حال حاضر دارای دو امتیاز هستیم؛ هرچند از صدر جدول فاصله گرفته‌ایم، اما بازیکنان همچنان امیدوار هستند.

سرپرست تیم فوتبال ایرانجوان خورموج تأکید کرد: در هفته پنجم که پایان نیم‌فصل بازی‌هاست در کرمانشاه باید به مصاف حریف خود برویم و در نیم‌فصل دوم نیز با تیم کرمانشاه در خورموج بازی خواهیم داشت.

منفرد در پایان توضیح داد: یکی از ضعف‌های عمده تیم ما این است که تمام‌کننده نداریم و باید یک بازیکن به خط حمله اضافه کنیم؛ هرچند مدیرکل ورزش و جوانان، رئیس هیئت فوتبال استان قول‌هایی داده‌‎اند که کمک کنند و اگر کمک شود یک بازیکن جدید جذب خواهیم کرد.

شایان ذکر است؛ عصر روز گذشته در ادامه مسابقات فوتبال زیرگروه یک کشور دو تیم ایرانجوان خورموج و شهرداری ارومیه به مصاف هم رفتند که در پایان به تساوی بدون گل رضایت دادند./فارس

ارسال نظر