کد خبر : 11

واگذاری امتیاز دلیران دشتی کذب است

مصائب شیرین والیبالیست‌های دشتی

مصائب شیرین والیبالیست‌های دشتی

بوشهر۲۴: والیبال این روزها یکی از دغدغه‌های اصلی ورزش استان بوشهر است، خوش قامتان دلیران دشتی کاری کردند تا توپ و تور بوشهری‌ها لیگ برتری شود.

بوشهر۲۴: والیبال این روزها یکی از دغدغه های اصلی ورزش استان بوشهر است، خوش قامتان دلیران دشتی کاری کردند تا توپ و تور بوشهری ها لیگ برتری شود.
به گزارش " بوشهر ۲۴" ، در فصلی که والیبال ایران در دنیا چشم ها را خیره کرد، میزبانی خورموجی ها و تیم داری آن ها در واپسین روزهای لیگ دسته یک والیبال ایران دیدن داشت، اکنون استان بوشهر به دلیران دشتی می نازد، در عین شایستگی به لیگ برتر والیبال صعود کرده اند و یک استان و بخصوص دشتی نشینان را خشنود کردند.

اما صعود به لیگ برتر هم دغدغه های خاص خود را دارد، رضا کردی مدیرعامل این باشگاه در گفت وگو با خبرنگار فارس در بوشهر از دغدغه های تیمش گفت: این صعود متعلق به یک استان است، وظیفه همه ما سنگین تر شده، شرایط خاصی در پیش داریم، نیازمند یک عزم استانی هستیم، چشم انتظار حمایت همه مسئولان هستیم.

کردی تاکید کرد: هم اکنون در حال رایزنی و پیگیری مشکلات تیم هستیم، به اتفاق سرپرست تیم برای ملاقات حضوری با داورزنی رئیس فدراسیون در تهران هستیم که متأسفانه وی تحت عمل جراحی قرار گرفت و باید منتظر بهبودی ایشان باشیم.

وی پیرامون شایعه واگذاری امتیاز تیم به خارج از استان تصریح کرد: چنین چیزی صحت ندارد، برای صعود تیم خون دل خورده ایم سهمیه والیبال متعلق به استان بوشهر است، خورموج و بوشهر ندارد تیم در استان می ماند، بهترین تصمیم را خواهیم گرفت و تمام تلاش ما بر این است که در خورموج میزبان باشیم، اما اگر در بوشهر هم بازی کنیم فرقی ندارد از سراسر استان در کنار ما هستند، در حقیقت ما بر روی هوادارانمان حساب ویژه ای باز کرده ایم.

مدیرعامل باشگاه دلیران دشتی از برنامه ریزی منظم برای آینده تیم خبر داد و اذعان داشت: نمی خواهیم در لیگ برتر والیبال رهگذر باشیم، با تشکیل کارگروه های مختلف و بهره گیری از تمام ظرفیت های استان به حضوری آبرومندانه در سوپر لیگ والیبال ایران فکر می کنیم. / فارس

ارسال نظر