کد خبر : 11380

شاخص‌های ورزشی در بوشهر ارتقا می‌یابد

شاخص‌های ورزشی در بوشهر ارتقا می‌یابد

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: شاخص‌های ورزشی در استان بوشهر ارتقاء می‌یابد.

به گزارش " بوشهر24 "، فتح‌الله حقیقی عصر سه‌شنبه در نشست هم‌اندیشی هیئت‌های ورزشی استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت بالایی در بخش ورزشی است و باید تلاش کنیم که با حمایت مناسب از فعالان این بخش، زمینه را برای موفقیت ورزشکاران در عرصه‌های مختلف فراهم سازیم.

وی بر لزوم توجه به نیازها و مشکلات جوانان استان بوشهر تاکید کرد و ادامه داد: جوانان سرمایه‌های جامعه هستند و باید از این فرصت که در جامعه وجود دارد به خوبی استفاده کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر با اشاره به نقش بسیار مهم جوانان در فعایت‌های ورزشی بر لزوم توسعه علم در بخش ورزش تاکید کرد و بیان داشت: توسعه زیرساخت‌های ورزشی یکی از مهمترین نیازهای برای بهبود فعالیت‌های ورزشی است.

لزوم توسعه زیرساخت‌های ورزشی ویژه بانوان

وی با تاکید بر لزوم توسعه زیرساخت‌های ورزشی ویژه بانوان تاکید کرد و ادامه داد: مجتمع ورزشی برای بانوان استان بوشهر احداث شود تا بانوان بتوانند از این مجتمع‌ها به خوبی بهره‌مند شوند.

حقیقی در ادامه از بررسی وضعیت فضاهای ورزشی استان بوشهر خبر داد و افزود: در این بررسی‌ها مشکلات ورزش در نقاط مختلف استان بررسی می‌شود و برای رفع این مشکلات و کمبودها تلاش خواهد شد.

وی همچنین از تلاش برای بهبود و ارتقای شاخص‌های ورزشی در استان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: سال خوبی را برای ورزش استان بوشهر پیش‌بینی می‌کنیم و امیدواریم در بخش‌های مختلف شاهد بهبود وضعیت موجود باشیم./ مهر

ارسال نظر