کد خبر : 12189

عزت الله پورقاز؛

بازیکن سابق ایرانجوان: دعوت به تیم ملی برای من رؤیا بود

 بازیکن سابق ایرانجوان: دعوت به تیم ملی برای من رؤیا بود

بوشهر24: مدافع تیم فوتبال ملوان دعوت شدنش به تیم ملی را یک رؤیا می‌داند که اکنون به آن دست یافته است.

به گزارش "بوشهر24" عزت‌الله پورقاز در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص دعوتش به تیم ملی اظهار داشت: دعوت به تیم ملی رؤیای من بود. این آرزویی بود که از اولین روز حضورم در فوتبال به آن فکر می‌کردم. خوشبختانه در سن 27 سالگی توانستم به این رؤیا برسم و از این بابت خدا را شکر می‌کنم.

وی افزود: از کارلوس کی‌روش که به جوانان گمنامی مانند من میدان داده تا بتوانیم خودمان را نشان دهیم تشکر می‌کنم و امیدوارم که بتوانم با تمرین خوب و تلاش زیاد جواب اعتماد او را بدهم. از نصرت ایراندوست هم که در ابتدای فصل مرا به لیگ برتر آورد و به من میدان داد، ممنونم. باید از فیروز کریمی هم که اعتماد کرد و بسیاری از نکات فوتبال را در ملوان به من آموزش داد، تشکر کنم.

مدافع میانی تیم فوتبال ملوان تأکید کرد: همیشه این هدف را در سر داشتم که روزی به تیم ملی برسم اما فکر نمی‌کردم وقتی این فصل از ایرانجوان بوشهر به ملوان آمدم بتوانم به تیم ملی برسم. خوشبختانه مزد زحماتم را گرفتم و با تمرین و تلاش نظر کادرفنی را جلب کردم.

پورقاز درباره بقای ملوان در لیگ برتر نیز گفت: ملوان فصل پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت اما خوشبختانه توانستیم در لیگ برتر بمانیم. در هفته پایانی هم مقابل نفت مسجدسلیمان بازی سختی داشتیم و هر چه می‌زدیم به در بسته می‌خورد اما خوشبختانه توانستیم به پیروزی برسیم و دل مردم انزلی را شاد کنیم.

ارسال نظر