کد خبر : 12195

این بار با عشق بیشتری به عربستان می‌روم

طارمی: پرسپولیس مرا بخواهد مذاکره می‌کنم، نخواهد فکر دیگری خواهم کرد/ الهلال را با هواداران می‌بریم

طارمی: پرسپولیس مرا بخواهد مذاکره می‌کنم، نخواهد فکر دیگری خواهم کرد/ الهلال را با هواداران می‌بریم

بوشهر24: مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همراه پرسپولیس و برای بازی با النصر به عربستان رفتم و برای اولین بار خانه خدا را زیارت کردم. آن بار مانند یک خواب و رؤیا برایم گذشت؛ این دفعه با عشق بیشتری به عربستان خواهم رفت.

به گزارش "بوشهر24"، مهدی طارمی بازیکن بوشهری تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگویی با خبرگزاری فارس، در خصوص پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال در دربی 80، دعوت به اردوی تیم ملی و همچنین مقصد احتمالی بعدی خود صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.
فارس: از دربی شروع کنیم.یک دوره حدود 10 روز را در سکوت کامل به سر بردی و مصاحبه نکردی. چرا؟
می خواستم برای این بازی مهم تمرکز داشته باشم.اینکه بخواهم حرف بزنم و کری بخوانم چه فایده ای داشت؟ اینگونه بهتر می‌توانستم به تیمم کمک کنم و فکر می کنم از سکوتم ضرر نکردم.


فارس: برد پرسپولیس در دربی قابل پیش بینی بود؟
بچه های ما انگیزه بالایی داشتند. با وجود اینکه تعداد مصدومان ما کم نبود اما همه هم‌قسم شده بودیم به دلیل همه نتایج بدی که گرفته بودیم در پی جبران باشیم و تنها راه موجود هم برد دربی بود که می توانست هواداران‌مان را خوشحال کند. خدا را شکر همه چیز خوب پیش رفت و ما برنده شدیم.


فارس: این بار پشت مهاجم نوک بازی می کردی. این تغییر پست را چگونه دیدی؟
گابریل که به بازی نرسید و مهرداد کفشگری هم مصدوم بود. محمد آقا (نوری) به هافبک دفاعی رفت و من جلوی او و احمد بازی می کردم. یک جورهایی کادر فنی ما تله گذاری کرده بود تا ذهن مدافعان حریف را معطوف ما هافبک ها کند و اینجوری علی علیپور آزادانه‌تر کار می کرد.


فارس: یک صحنه هم انگار با حنیف جر و بحث داشتی.
جر و بحث نبود. او بلند داد زد و اعتراض کرد من هم رفتم با او دست دادم. من اهل جر و بحث نیستم.


فارس: پایه گذار گل تیم تان هم تو بودی. خطایی که روی تو به دست آمد منجر به ارسال نوروزی و نهایتا گل پرسپولیس شد.
گرفتن ایستگاهی در برنامه ما بود. خدا را شکر این ایده و برنامه هم جواب داد.


فارس: راستی ماجرای ماشین به کجا رسید؟ بهروز رهبری فر گفته بود کسی هنوز با محرمی تماس نگرفته.
من این کار را با دلم انجام دادم و اگر تماسی با آقا مجتبی نگرفته‌ام به خاطر این است که خودم هم هنوز آن ماشین را تحویل نگرفته ام. قبل از بازی سوییچ را به ما دادند اما قرار شد ظرف یکی دو روز آینده کارهای انتقال سند انجام شود و بعد ماشین را تحویل بدهند. مطمئن باشید به حرفی که زده ام پایبند هستم و اتفاقا خیلی هم خوشحالم که می توانم این کار کوچک را برای یک اسطوره تکرار نشدنی انجام بدهم.


فارس: حسین هدایتی در رختکن به تو قول ماشین بهتری داد؟
ببینید زمانی که من آن بحث را مطرح کردم نه از دل حسین هدایتی خبر داشتم و نه به این موضوع فکر می کردم. او اما لطف داشت و بعد از اینکه از ماجرا با خبر شد در رختکن به من گفت که به خاطر این کارم به من ماشین دیگری خواهد داد.


فارس: بازی با الهلال را چطور می بینی؟

 

بازی بسیار سختی است اما می‌دانیم هواداران ورزشگاه را پر خواهند کرد و انشاالله بتوانیم برنده بازی باشیم.


فارس: بازی برگشت که به عربستان خواهی رفت؟
همراه پرسپولیس و برای بازی با النصر به عربستان رفتم و برای اولین بار خانه خدا را زیارت کردم. آن بار مانند یک خواب و رویا برایم گذشت این دفعه با عشق بیشتری به عربستان خواهم رفت.


فارس: اما ممکن است آن شادی گل تو حاشیه ساز شود.
اصلا به این موضوع فکر هم نمی کنم.


فارس: در لیست تیم ملی هم که قرار داری. در این باره هم صحبت کن.
خوشحالم که کارلوس کی‌روش مرا انتخاب کرد. امیدوارم بتوانم برای تیم کشورم مهره موثری باشم. بابت دو اتفاق دیگر هم خوشحالم. یکی دعوت همشهری عزیزم حسین ماهینی که می دانم ماه‌های سختی را سپری کرد و یکی هم انتخاب احمد نوراللهی که واقعا این فصل زحمت کشید.


فارس: برنامه ات برای فصل بعد چیست؟
نمی دانم. همه این مسائل را به وکیلم سپرده‌ام. از روز اول هم قرار شد من به هیچ عنوان به مسائل بیرون زمین فکر نکنم.


فارس: قرارداد سال دوم تو با پرسپولیس توافقی است؟
بله. یکسری آیتم ها و آپشن ها در قراردادم بود که اگر تا نیم فصل به آنها می رسیدم قرارداد سال دومم توافقی می شد که به فراتر از آنها هم رسیدم و متمم قراردادم لحاظ شده است. امیدوارم هر چه زودتر تکلیف باشگاه مشخص شود تا بتوانم تصمیم مناسبی بگیرم.


فارس: وضعیت پیشنهادات خارجی تو به کجا رسید؟
باور کنید بی اطلاعم. وکیلم چند روز پیش به من گفت فقط به بازی‌های تیمت فکر کن بعد از بازی ها با هم در مورد فصل بعد حرف می‌زنیم.


فارس: احتمالا شاه ماهی نقل و انتقالات تو خواهی بود و همه باید تا روز آخر منتظر تصمیم تو بمانند.
نه اتفاقا. اگر گفتم دوست دارم هر چه زودتر تکلیف باشگاه مشخص شود به همین خاطر بود. می خواهم سریع برنامه فصل بعدم را مشخص کنم. دوست ندارم فصل بدنسازی را از دست بدهم.


فارس: این‌گونه حرف زدنت معنایش می تواند رفتن به تیم دیگری غیر از پرسپولیس باشد؟
مطمئن باشید در ایران فقط در پرسپولیس بازی خواهم کرد. من فصل بعد دیگر سهمیه زیر 23 سال نیستم و اصلا از کجا معلوم باشگاه مرا بخواهد؟ اگر خواستند و صدایم زدند می‌روم مذاکره می کنم اگر که نه هم باید فکری دیگر بکنم.


فارس: و سئوال آخر. رقابت در تیم ملی سخت نیست؟
رقابت برای من همیشه شیرین است.

ارسال نظر