کد خبر : 12380

آغاز مرحله دوم آسیاویژن در هیئت فوتبال استان بوشهر

آغاز مرحله دوم آسیاویژن در هیئت فوتبال استان بوشهر

دبیر هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی موثر و مناسب مرحله دوم آسیاویژن در هیئت فوتبال استان بوشهر آغاز می‌شود.

به گزارش " بوشهر24 "، سیدعزیزالله علوی‌زاده با بیان اینکه رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر طرح‌ها و برنامه ریزی‌های مهمی برای ارتقا جایگاه فوتبال استان بوشهر طراحی کرده است اظهار داشت: اکنون فوتبال این استان در گروه پایه ارتقا یافته که با روندی که در پیش است این جایگاه افزایش چشمگیری می‌یابد.

وی با اشاره به اجرای طرح آسیاویژن در فوتبال استان بوشهر تصریح کرد: در طرح آسیاویژن زیر ساخت‌های حرفه‌ای سازی فوتبال فراهم می‌شود که این مهم نیاز به مساعدت و حمایت مسئولان استان بوشهر است.

دبیر هیئت فوتبال استان بوشهر از اجرای مرحله دوم آسیا ویژن در هیئت فوتبال استان بوشهر خبرداد و تاکید کرد: در مرحله دوم طرح آسیاویژن، دستگاه‌های اجرایی، بازوهای فعال و مجری این طرح می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: در طرح آسیاویژن نیازمند همکاری باشگاه‌ها هستیم و مدیران باشگاه‌ها باید مشارکت لازم را با هیئت فوتبال استان به عنوان متولی اجرای این طرح داشته باشند.

علوی‌زاده با بیان اینکه در طرح آسیاویژن گام‌های موثرتری برای ایجاد زیرساخت‌های فوتبال نیمه حرفه‌ای و حرفه‌ای برداشته می‌شود گفت: این حرکت جدید در فوتبال استان بوشهر باید با پشتیبانی مالی مسئولان همراه باشد چراکه بدون حمایت با مشکل جدی روبرو می‌شود و از سایر استان‌ها عقب می مانیم.

وی، گفت: استان بوشهر از جمله استان‌هایی است که در اجرای کردن فازهای مختلف آسیاویژن در سطح کشور جزو استان‌های پیشرو است.

دبیر هیئت فوتبال استان بوشهر با قدردانی از بخش‌های مختلف هیئت فوتبال استان بوشهر اظهار داشت: با همدلی و تعامل بین کمیته‌های مختلف هیئت فوتبال زمینه توسعه فوتبال در استان بوشهر فراهم کنیم./ تسنیم

ارسال نظر