کد خبر : 12397

قائم بوشهر قهرمان مسابقات فوتسال بانوان استان شد

قائم بوشهر قهرمان مسابقات فوتسال بانوان استان شد

نایب رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: تیم قائم بوشهر موفق شد عنوان قهرمانی مسابقات لیگ دسته اول فوتسال بانوان استان بوشهر را کسب کند.

به گزارش " بوشهر24 "، زهره خلیفه اظهار داشت: مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان استان بوشهر طی دو روز و در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری به میزبانی باشگاه قائم بوشهر برگزار شد.

وی با اشاره به برگزاری این دوره از مسابقات در سالن شهدای کارگر در بوشهر، اضافه کرد: تیم‌های پیکان ریز شهرستان جم، سیراف شهرستان کنگان، ساحل شهرستان گناوه و تیم‌های قائم و پدیده بوشهر در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

نایب رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر به کیفیت بالای برگزاری این مسابقات اشاره کرد و ادامه داد: در پایان مسابقات، تیم قائم بوشهر موفق شد عنوان قهرمانی مسابقات لیگ دسته اول فوتسال بانوان استان بوشهر را کسب کند.

وی با اشاره به نایب قهرمانی تیم ساحل گناوه در مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان استان بوشهر، افزود: پدیده بوشهر نیز مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کرد و پیکان ریز نیز به عنوان تیم اخلاق مسابقات انتخاب شد.

خلیفه بیان داشت: تیم‌های قائم بوشهر و ساحل گناوه به عنوان قهرمان و نایب قهرمان مسابقات استانی به مسابقات دسته سوم فوتسال کشور راه خواهند یافت./ مهر

ارسال نظر