کد خبر : 12479

صندوق حمایت از ورزشکاران در گناوه ایجاد می‌شود

 صندوق حمایت از ورزشکاران در گناوه ایجاد می‌شود

فرماندار شهرستان گناوه گفت: صندوق حمایت از ورزشکاران برای تامین بخشی از مطالبات این قشرجامعه راه‌اندازی که با فراهم شدن ساز و کارهای قانونی زمینه راه‌اندازی آن در گناوه فراهم می‌شود.

به گزارش " بوشهر24 "، عبدالنبی یوسفی ظهر امروز در نشست با ورزشکاران مدال آور شهرستان گناوه در بازی‌های آسیایی با بیان اینکه ورزشکاران قهرمان مایه افتخار کشور و منطقه هستند اظهار داشت: وجود چنین جوانان قهرمانی مایه افتخار و سربلندی جامعه است و خدمت به چنین استعدادهای جامعه امری اجتناب‌ناپذیر است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان گناوه دارای استعدادهای درخشانی در حوزه‌های گوناگون است گفت: شکوفا سازی چنین استعدادها و ظرفیت‌هایی یکی از مهم‌ترین رسالت‌های مسئولان است.

فرماندار گناوه با تاکید تهیه و تدوین شناسنامه افتخارات ورزشکاران گناوه‌ای افزود: تهیه و ایجاد شناسنامه افتخارات ورزشکاران شهرستان گناوه در برنامه کاری شهرستان قرار گرفته شود.

یوسفی با بیان اینکه همه مسئولان موظف به حمایت همه جانبه از ورزشکاران هساتد افزود: صندوق حمایت از ورزشکاران برای تامین بخشی از مطالبات این قشرجامعه  راه‌اندازی می‌شود که با فراهم شدن سازوکارهای قانونی زمینه راه‌اندازی آن در گناوه فراهم می‌شود.

وی با تاکید حمایت بخش خصوصی ازورزشکاران خاطرنشان کرد: شرکت‌های نفتی استان باید در حمایت از ورزشکاران همکاری کنند.

فرماندار گناوه بیان کرد: با توجه به رایزنی‌هایی که با مدیرکل گمرگ شهرستان انجام شد، در آینده نزدیک خبرهای خوبی برای ورزشکاران اعلام می شود.

یوسفی، نقش رسانه‌ها و فعالان اجتماعی در حمایت از ورزشکاران مهم دانست و گفت:  برجسته کردن افتخارات ورزشکاران از سوی رسانه‌ها بسیار ضروری است.

دراین مراسم از ورزشکاران مدال‌آور گناوه‌ای قدردانی شد./ تسنیم

ارسال نظر