کد خبر : 13254

تخصیص یک‌میلیارد تومان اعتبار به تیم‌های شاهین و ایران‌جوان بوشهر

تخصیص یک‌میلیارد تومان اعتبار به تیم‌های شاهین و ایران‌جوان بوشهر

استاندار بوشهر از تخصیص 10 میلیارد ریال اعتبار به دو تیم پرطرفدار شاهین و ایران‌جوان بوشهر برای حل مشکلات مالی این دو تیم خبر داد.

به گزارش " بوشهر24 "، مصطفی سالاری امشب در مراسم سالگرد انتخابات 24 خرداد در بوشهر با اشاره به برنامه‌های دولت برای حوزه ورزش استان بوشهر اظهار کرد: حمایت از تیم‌های ورزشی در اولویت کاری خود قراردادیم و در همین راستا برای رفع مشکلات مالی دو تیم پرطرفدار فوتبال استان بوشهر 1 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته‌شده تا بتوان بخشی از مشکلات مالی این دو تیم برطرف شود.

وی بیان کرد: همچنین با پیگیری‌های صورت گرفته تا پایان سال جاری ورزشگاه 15 هزار نفری بوشهر به پایان می‌رسد و برای افتتاح این ورزشگاه دیدار دوستانه دو تیم شاهین و ایران‌جوان بوشهر برگزار خواهد شد.

 

استاندار بوشهر ادامه داد: بازدیدی از این ورزشگاه داشتیم و بر این اساس برای تکمیل این ورزشگاه 17 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم و خوش‌بین هستیم که تا پایان سال این ورزشگاه تکمیل شود.

 

سالاری خاطرنشان کرد: همچنین 130 زمین ورزشی در روستاهای استان بوشهر احداث خواهد شد تا زمینه برای ورزش و نشاط در بین روستاییان هم فراهم شود.

 

وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای احداث 9 دهکده گردشگری در استان بوشهر اظهار کرد: با جدیت طرح منطقه آزاد بوشهر را نیز دنبال می‌کنیم و هم‌اینک این طرح در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است.

 

استاندار بوشهر اضافه کرد: تلاش می‌کنیم اعتبارات عمرانی استان بوشهر را از 1200 میلیارد تومان به 1500 میلیارد تومان در سال جدید مالی برسانیم.

 

سالاری با اشاره به حماسه مردم ایران در انتخابات 24 خرداد گفت: حماسه 24 خرداد مردم ایران تبلور اراده دولت و پاسخ به گفتمان اعتدال بود و حماسه‌ای رقم خورد که با حق‌الناس دانستن رأی ملت و امانتداری مجریان و حضور مردم زمینه بروز آن پیدا شد.

 

وی گفت: در رقابت‌های انتخاباتی امسال ملاک عمل دولت توجه به قانون است و به گروه‌های سیاسی قول می‌دهیم که قانون برای همه رعایت کنیم.

 

استاندار بوشهر گفت: تلاش داریم زمینه برای احزاب مختلف مهیا کنیم و محدودیت جز محدودیت قانونی برای کسی ایجاد نکنیم و هر جناح به‌صورت مساوی از حق انتخاب کردن و انتخاب شدن بهره ببرند.

 

سالاری اضافه کرد: از نقد شدن نگرانی نداریم بلکه استقبال هم می‌کنیم اما اگر کسی فعالیت‌های خود را در حذف دیگران می‌بینند این روش را کار خوبی نمی‌دانیم.

 

وی بیان کرد: بنا داریم از فعالیت‌های فرهنگی مجوز دار قاطعانه حمایت کنیم و برای لبخند زدن مردم حاضر هستیم هزینه کنیم./ فارس

ارسال نظر