کد خبر : 15049

شنبه گذشته در آیین روز پهلوانی با حضور محمدجواد ظریف انجام شد؛

اهدای تندیس مروج فرهنگ پهلوانی به سرمربی بوشهری تیم ملی سه گانه +تصاویر

اهدای تندیس مروج فرهنگ پهلوانی به سرمربی بوشهری تیم ملی سه گانه +تصاویر

بوشهر24: در آیین روز پهلوانی از سرمربی بوشهری تیم ملی سه گانه ایران تقدیر شد.

به گزارش "بوشهر24"، به مناسبت روز پهلوانی و ورزش زورخانه ای در مراسمی از  محمد منصور زاده سرمربی بوشهری تیم ملی سه گانه تجلیل شد.

این مراسم باحضور مهمانان ویژه ای از جمله محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی، روز شنبه  در تالار اجتماعات دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران و به مناسبت روز فرهنگ پهلوانی برگزار شد.

محمد منصورزاده

تقدیر از محمد منصور زاده سرمربی تیم ملی سه گانه که با عنوان مربی برتر مروج فرهنگ پهلوانی صورت گرفته در حالی است که اواخر خردادماه، تیم ملی امید سه گانه ایران با سرمربیگری وی در مسابقات قهرمانی آسیا در شهر شین تان کشور چین تایپه برای نخستین بار به روی سکو رفته و مدال برنز کسب کرد.

در این مراسم که با عنوان "گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی" برگزار شده از 19 نفر از وزرشکاران، مربیان و روسای فدراسیون های ورزشی تجلیل شده و ملاک انتخاب این نفرات، فنی و اخلاقی بوده است.

محمد منصورزاده

منصورزاده از بهمن ماه سال 90به عنوان مربی بخش شنای سه گانه آغاز به فعالیت در سطح ملی کرده و در سال 92 مدیر تیم های ملی و سرمربی تیم ملی ایران گردیده که در این مدت موجب تحول تیم ملی سه گانه شده است.

لازم به ذکر است که17 شوال روز نبرد حماسی و عادلانه حضرت علی(ع)  در جنگ خیبر که منجر به پیروزی اسلام و فتح خیبر شد در تقویم ملی کشور به عنوان روز فرهنگ پهلوانی نام گذاری شده است.

محمد منصورزادهمحمد منصورزاده

  • مجید غریبی ۱۳۹۴/۰۵/۱۲ ۱۴:۵۲

    5 0 پاسخ

    ضمن عرض سلام و خدا قوت به جناب منصور زاده، ایشون از مفاخر ورزش استان و کشور خاصه در ورزشهای آبی و از پیشکسوتان قایقرانی هستند. به عقیده بنده ایشون از "بند پ"قوی ای برخوردارند و جایگاه امروزشون ناشی از همین بند یعنی پشتکاره.

ارسال نظر