کد خبر : 15857

بازی ایرانجوان بوشهر/آلومینیوم اراک

شکست سنگین ایرانجوان/ خطر در نزدیکیهای ایرانجوان

 شکست سنگین ایرانجوان/ خطر در نزدیکیهای ایرانجوان

تیم های آلومینیوم اراک با ایرانجوان بوشهر به مصاف هم رفتند تا باردیگر نتیجه جدید بدست بیاورند ....

آلومینیوم اراک 3 ایرانجوان بوشهر 0

 

به گزارش "بوشهر 24 " به نقل از  پایگاه خبری و تحلیلی فوتبال لیل بوشهر؛ 

ایرانجوان بوشهر در مقابل میزبان خود تن به شکست سنگینی داد تا با توجه به برد تیم های پایین تر شرایط برای ایرانجوان خطرناک و حساس شود.

 

شاگردان مفتخر در این دیدار نتوانستند همان بازی همیشگی خود را ارائه دهند. ایرانجوانی ها در همان دقایق ابتدائی دروازه شان باز شد تا شرایط سختی در پیش روی مفتخر و شاگردانش باشد. پاشازاده برنامه خود را بر روی ارسال ها با استفاده از هنر اویس کردجهان گذارده بود. گل اول این تیم نیز روی ارسال بی نقس کرد جهان پایه ریزی شد. در نیمه اول میزبان موقعیتهای خوبی را خلق کرد اما این نیمه در نهایت با همان یک گل خاتمه یافت. در نیمه دوم ایرانجوانی ها سعی در جبران داشتند. تیم میزبان هم چند بار تا فروپاشی دروازه ایرانجوان پیش رفت که یا با بی دقتی مهاجمین از دست می رفت یا با واکنش های خوب سعید ابراهمی پور مواجه می شدند. تا اینکه ایرانجوان گل دوم را هم دریافت کرد. بعد از این گل بازیکنان ایرانجوان می توانستند نتیجه را به حداقل برسانند اما مدافعان آلومینیوم در آستانه ورود توپ به دروازه توپ را بیرون کشیدن تا بهترین موقعیت ایرانجوان در کل این دیدار از دست برود. تلاش های نافرجام ایرانجوان ادامه داشت تا اینکه باز هم میزبان به گل رسید و شکست برای ایرانجوان سنگین تر شود. در نهایت ایرانجوان بوشهر با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد تا وضعیت این تیم باز هم در منطقه خطر قرار بگیرد.

 

گلها:

محمد آشتیانی (11) – مهدی خلج (63) – امین پورعلی (86)

 

ترکیب ایرانجوان بوشهر:

سعید ابراهیم پور، رامین دهقانی(علیرضا بلیوند"51")، امیر طهمورثی، علی دهقان، حسن شوشتری، مهدی قائدی، حجت اسلامی(احسان اسدزادی"80")، سجاد مشایخ، مهدی چاه کوتاه زاده، علی حقدوست و غلامحسین موجی

 

ارسال نظر