کد خبر : 15872

سرمربی شاهین شهرداری: حضور چند هزار نفره هواداران شاهین در ورزشگاه لرزه بر اندام هر تیمی خواهد انداخت.

برای بازگشت شاهین به لیگ یک تا روز آخر تلاش خواهیم کرد

برای بازگشت شاهین به لیگ یک تا روز آخر تلاش خواهیم کرد

حمید کللی فرد سرمربی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر بعد از کسب تساوی و بازگشت تیمش از تبریز اظهار داشت برای بازی های خانگی حساب ویژه ای روی هواداران شاهین باز کرده ایم.

به گزارش "بوشهر 24"،وی در این باره ادامه داد:با وجودی که در جدول مکان پنجم را در اختیار داریم اما امیدواریم تا یکی از تیمهای مدعی صعود باشیم.در 4 بازی گذشته 3 بازی را خارج از خانه برگزار کرده ایم و از حالا به بعد نوبت ماست که از میزبانی استفاده مطلوب کنیم.

 

کللی فرد تاکیید کرد:با همه سختی هایی که داریم اما باید تلاش کنیم تا دل مردم شاد شود.در گچساران مورد ظلم واقع شدیم و این را تا روز آخر خواهم گفت.همواره کمترین صحبت را در مورد داوری ها داشته ام اما در آن بازی دو اخراج و دو پنالتی به ضرر حریف گرفته نشد تا صدای من هم بیرون بیاید و نمیدانم باید به کجا شکایت کرد و حق ضایع شده تیم را گرفت.

5759492_830

سرمربی باشگاه شاهین شهرداری تصریح کرد:این هفته میزبان تیم صدرنشین همدانی هستیم و هفته بعد هم دیدارهای  برگشت را با همین تیم مدعی آغاز خواهیم کرد.باید این هفته در خانه سه امتیاز حساس را از آن خود کنیم که شک نداشته باشید حضور چند هزار نفره هواداران فوتبال بوشهر بخصوص شاهینی ها در ورزشگاه لرزه بر اندام هر تیمی خواهد انداخت.مردم با حوصله تیم را تا دقیقه 90 حمایت کنند چرا که یک برد 1بر0  نیز تیم را در جاده موفقیت قرار می دهد.

 

کللی فرد در خاتمه افزود:هیچ قولی برای صعود نداده ام،اما مطمئن باشید برای بازگشت شاهین به لیگ یک و شور و شادی جوانان شهر که میدان یکی از دغدغه های مهم آنها همین فوتبال است تا روز اخر برای بالا رفتن تیم از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.یک مجموعه یکدل و با معرفت هستیم که به صعود فکر خواهیم کرد.فوتبال است و هزار اتفاق ممکن و باید تا لحظه آخر زحمت کشید.

/فوتبال بوشهر

 

ارسال نظر