کد خبر : 15917

بوشهر در انتظار یک اتفاق بزرگ

«پارس جم» در آستانه لیگ برتری شدن

«پارس جم» در آستانه لیگ برتری شدن

"بوشهر 24":فوتبال بوشهر یک بار دیگر در انتظار صعود به لیگ برتر است و این بار امیدها به تیم پارس جنوبی جم است تا با سه پیروزی دیگر به این مهم دست پیدا کند.

به گزارش "بوشهر 24" به نقل از مهر،رضا رئیسی: بعد از حضور شاهین بوشهر در لیگ برتر فوتبال کشور، شور و شوق بسیار زیادی در بین اهالی فوتبال استان بوشهر ایجاد شد ولی شاهین چند سالی بیشتر در لیگ برتر دوام نیاورد و سوء مدیریت خیلی زود روزهای خوش فوتبال استان بوشهر را خراب کرد.

چند سالی است که استان بوشهر نماینده‌ای در سطح اول فوتبال کشور ندارد و هر چند ایرانجوانی‌ها چند بار به صعود به لیگ برتر نزدیک شده‌اند ولی نتوانستند پای خود را از لیگ دسته اول فراتر ببرند و فعلا هم که برای نرفتن به دسته پائین‌تر تلاش می‌کنند.

در سال‌های اخیر علاوه بر تیم‌های سنتی فوتبال استان بوشهر،‌ تیمی در جنوب استان بوشهر ظهور کرده که با مدیریتی توانمند پله پله لیگ‌های دسته سوم و دوم را طی کرده و امسال هم در لیگ دسته اول فوتبال کشور در رده‌هایی بالایی قرار دارد.

تیم فوتبال پارس جنوبی جم به عنوان نماینده استان بوشهر حضوری درخشان در لیگ دسته اول فوتبال داشته است و هم‌اکنون به عنوان یکی از امیدهای صعود به لیگ برتر محسوب می‌شود.

مردم استان بوشهر حالا انتظار لیگ برتری شدن یکی دیگر از نمایندگان خود را می‌کشند و امید همه مردم به پارس جنوبی جم است تا امتیازهای باقی‌مانده را جمع کند و راهی لیگ برتر شود.

در حالی که تنها سه هفته به پایان رقابت‌های لیگ دسته اول مانده است، سپیدرود رشت با ۵۷ امتیاز صدرنشین است و تیم‌های پارس جنوبی‌جم و ملوان انزلی با ۵۶ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارند.

پارس جنوبی جم این هفته میزبان ملوان بندر انزلی است که با پیروزی در این مسابقه بخش زیادی از راه صعود را طی خواهد کرد. این تیم هفته آینده در اهواز به مصاف استقلال می‌رود و در هفته پایانی نیز میزبان بادران تهران است.

2245099

همه فوتبال‌دوستان بوشهری به ورزشگاه بیایند

مهدی تارتار بیان داشت: همیشه گفته‌ام در برابر تیم‌هایی که فوتبال بازی می‌کنند، به مشکل نمی‌خوریم. بازی گذشته این مسئله در سیرجان مشخص شد. بازی با ملوان هم اینگونه خواهد بود.

وی افزود: ملوان تیم ریشه‌داری است و باید بتوانیم پله پله مسیر را ادامه دهیم. از هواداران می‌خواهم در بازی با ملوان حمایتمان کنند و به ورزشگاه بیایند.

مربی پارس افزود: ما همه کار کرده‌ایم و هواداران هم انصافا حمایت خوبی داشتند اما این بار برای بازی با ملوان از کل استان بوشهر می‌خواهم به ورزشگاه بیایند و کمک کنند تا انشاءالله یک برد دیگر را جشن بگیریم.

پارس جم شایسته حمایت است

نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: تیم پارس جنوبی جم تاکنون نماینده‌ شایسته‌ای برای استان بوشهر در لیگ دسته یک فوتبال کشور بوده است و شایسته حمایت است.

سکینه الماسی با بیان اینکه مسابقات باقی‌مانده در لیگ دسته یک بسیار حساس است گفت: با مسئولین تیم و باشگاه مرتباً در تماس هستم واز آخرین وضعیت تیم مطلع هستم و بسیار امیدوارم که به‌زودی آرزوی دیرینه مردم برای حضور در لیگ برتر فوتبال ایران محقق شود.

 

الماسی به بازی حساس این تیم با ملوان انزلی اشاره کرد و با تاکید بر لزوم حمایت همه‌جانبه از تیم پارس جم گفت: برای همه آنان که مقدور است با حضور در ورزشگاه از این تیم خوب حمایت کنند.

2263174

نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این تیم تاکنون نتایح خوب و مثبتی گرفته است که در تماس‌های متعدد به آقای تارتار تبریک گفته‌ام و این تیم خوب امروز بیش از هرزمان دیگری نیاز به حمایت هواداران دارد تا بتواند از سد حریفان خود بگذرد.

الماسی با بیان اینکه بازی باملوان بندر انزلی بسیار حساس است گفت: اطمینان دارم بیشترین تعداد هواداران برای تشویق و حمایت از تیم به ورزشگاه می‌آیند و ضمن تشویق تیم فرهنگ غنی و پرافتخار این دیار را نیز به نمایش می‌گذارند.

آماده هرگونه حمایتی هستیم

فتح الله نوروزی فرماندار جم گفت:هر حمایتی نیاز باشد در خدمت تیم هستیم.

وی افزود: تلاش های بازیکنان و کادر فنی عالی بوده است و بحمدالله شور و نشاط خوبی در شهرستان ایجاد شده است.

نوروزی با دعوت از هواداران برای حمایت از تیم افزود : تمهیدات لازم برای حضور پرشور تماشاگران اندیشیده شده است.

فرماندار جم موفقیت پارس جم را موفقیت فوتبال استان عنوان کرد و گفت : برای موفقیت تیم، همراه و همگام با کادر باشگاه هستیم.

2284241

همه استان حامی پارس جنوبی جم

رئیس کانون هواداران پارس جنوبی جم گفت:اطلاعیه بازی در شهرستان‌های جنوبی بوشهر نصب شده است و اطلاع رسانی خوبی شده است.

سید علی موسوی افزود: پیش‌بینی می‌شود هواداران بسیاری از شهرستان های استان بوشهر و همچنین شهرستان‌های پارسیان هرمزگان و مهر استان فارس نیز حضور یابند.

وی خواستار همراهی بیشتر تماشاگران با لیدرها شد و بیان داشت: با همراهی و همکاری ارزشمند فرمانداران جنوب استان، اتوبوس‌هایی نیز برای رفاه تماشاگران از شهرستان‌های همسایه تمهید شده است.

تماشاگران ورزشگاه را پر کنید

کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت:بازی با ملوان بسیار سخت و دشوارتر از گل‌گهر خواهد بود و انشاءالله با توکل بر خدا و حمایت هواداران خوب استان بوشهر، بتوانیم ملوان را شکست دهیم.

محمود خمیسی اضافه کرد: از همه هواداران خوب پارس جنوبی جم خواهش می‌کنم در دو بازی باقی مانده که در جم برگزار می‌شود ورزشگاه را پر کنند.

وی ادامه داد: پیروزی برابر ملوان و بادران خیلی برای ما مهم می باشد و وقتی ورزشگاه پٌر شود ما راحت تر می توانیم پیروز شویم.

خمیسی افزود: حتما هواداران و مردم استان بوشهر و همه علاقمندان به فوتبال در جنوب کشور از تیم پارس با حضور در ورزشگاه حمایت کنند تا پارس جم به لیگ برتر فوتبال کشور صعود کند.

دعوت از مردم برای حضور در ورزشگاه

امید سینگ بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت:به دیدار با گل گهر سیرجان اشاره کرد و اظهار داشت: بازی خیلی سخت و دشواری بود که خدارو شکر توانستیم پیروز شویم.

وی افزود: بازی با ملوان در هفته آینده بسیار حساس است و با توجه به اینکه بازی در جم برگزار می‌شود امیدواریم با حمایت هواداران بتوانیم پیروز شویم و به لیگ برتر صعود کنیم.

این بازیکن اضافه کرد: در بازی با ملوان انتظار داریم مردم و هواداران به ورزشگاه بیایند تا با پیروزی برابر ملوان، صعود پارس جم به لیگ برتر را جشن بگیریم. مجموعه صاف و با صداقتی در تیم وجود دارد و هدف همه ما صعود پارس جنوبی جم به لیگ برتر است.

وی گفت: از هواداران و مردم دعوت می‌کنم حتما روز دوشنبه در ورزشگاه حضور یابند و با حمایت خود کمک کنند تا ملوان را شکست دهیم و به لیگ برتر صعود کنیم.

دیدار حساس  پارس جنوبی جم و ملوان انزلی روز دوشنبه ۲۸ فروردین از ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی شهرک توحید جم برگزار می‌شود.


/*مهر

 

 

 

ارسال نظر