کد خبر : 17484

پارس جنوبی جم درصدر/ پارس جنوبی جم ۳ سپیدرود رشت 1

پارس جنوبی جم درصدر/ پارس جنوبی جم ۳ سپیدرود رشت 1

پارس جنوبی جم در اغاز نیمه دوم به گل سوم خود مقابل سپید رود رشت دست یافت و پیروز میدان شد

شرح بازی

آرایش هجومی شاگردان تارتار از همان دقایق ابتدایی شکل گرفت و آنها با گذشت کمتر از ۶ دقیقه صاحب یک ضربه آزاد شدند که با ارسال زبیدی و ضربه سر اومانیا خیلی زود از سپیدرود پیش افتادند و بعد از آن هم بازی را در دست گرفتند اما در ادامه شاگردان نظرمحمدی روی یک ضد حمله سریع با شوت ابراهیمی به گل تساوی دست یافتند؛ پارس جنوبی که در حضور تماشاگران پر شورش به دنبال بازگشت به صدر جدول بود با فشار بیشتر در زمین حریف باز هم روی یک سانتر گلزنی کرد و این بار ارسال محمدی‌مهر و ضربه سر تماشایی علیاری بود که آنها را به گل دوم رساند؛

 

در نیمه دوم باز هم میزبان بود که با حمایت پور شورهای جمی آهنگ دروازه مهمان داشت ،حضور ابراهیم صالحی دونده و بازی خوب علیاری جوان که نشان داد بازیکن خوبی است امان خط دفاعی سپید رود را گرفته بود.آنچه مشخص بود انگیزه بالای شاگردان تارتار بود که اجازه هنرنمایی به شاگردان علی نظر محمدی را ندادند.گل نانگ آب سردی بود بر پیکره سپید رود تا بعد از آن با میدان داری پورامینی و نقی زاده پارس جنوبی جم به انچه می خواهد برسد.آنچه در این بازی بیش از گذشته به چشم آمد ارسالهای از کناره ها بود که برای میزبانی جمی گلهای خوبی در پی داشت،ارسالهایی که نشان می دهد کادر فنی برای نتیجه گیری تیم روی آن حساب ویژه ای باز کرده اند.

اکنون پارس جنوبی جم با یک بازی بیشتر صدرنشین است و بی صبرانه برای رسیدن پرسپولیس به جم بی قرار است تا فبنال نیم فصل برگزار شود.

 

شرح گل

پارس جنوبی ۱ – سپیدرود ۰ (دقیقه ۶: مایکل اومانیا): زبیدی ضربه آزاد سمت چپ زمین را به محوطه جریمه سپیدرود ارسال کرد که اومانیا، مدافع پارس جنوبی موفق شد با ضربه سر گل اول این مسابقه را به ثمر رساند.

 

پارس جنوبی ۱ – سپیدرود ۱ (دقیقه ۲۰: حسین ابراهیمی): نورمحمدی با ضربه سر دفع ناقصی روی توپ ارسالی از جناح چپ زمین داشت تا ابراهیمی با شوت سر ضرب و روی پا دروازه فروزان را باز کند.

 

پارس جنوبی ۲ – سپیدرود ۱ (دقیقه ۳۲: مجید علیاری): ارسال دقیق محمدی‌مهر از میانه زمین را علیاری با ضربه سر چرخشی و تماشایی زد که توپ بعد از برخورد به زیر طاق دروازه تبدیل به گل دوم پارس جنوبی شد.

 

پارس جنوبی ۳ – سپیدرود ۱ (دقیقه ۵۳: آلویس نانگ): پرتاب اوت علیاری را حسینی، دروازه‌بان سپیدرود دفع ناقصی داشت تا نانگ به راحتی گل سوم پارس جنوبی را به ثمر رساند.

 

بهترین بازیکن

مجید علیاری، هافبک جوان پارس جنوبی از اعتماد دوباره تارتار برای حضورش در ترکیب بهترین بهره را برد و علاوه بر پاس‌های بدون اشتباه و نمایش موثر در فاز هجومی، گل دوم تیمش را به زیبایی با ضربه سر چرخشی و زیر طاقی به ثمر رساند و روی سومین گل هم با پرتاب اوت تاثیرگذاری مستقیم داشت.مایکل اومانیا نیز در خط دفاعی تیمش یکی از بهترین ها بود که علاوه بر امور دفاعی یک گل زیبا نیز به ثمر رساند.

اتفاق ویژه

هواداران پارس جنوبی جم در این بازی بارها و بارها کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی ایران را مورد خطاب قرار دادند و خواستار توجه بیشتری به تیمشان بودند.این تماشاگر لیگ برتر را تحت تاثیر خود قرار داده و شایسته تقدیر است.

 

 

ارسال نظر