کد خبر : 17662

رئیس هیئت فوتبال جم:

۱۰ درصد از سکوهای ورزشگاه تختی جم در اختیار هواداران پرسپولیس قرار می‌گیرد


۱۰ درصد از سکوهای ورزشگاه تختی جم در اختیار هواداران پرسپولیس قرار می‌گیرد

رئیس هیئت فوتبال جم با اشاره به دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و پارس جنوبی‌جم روز شنبه ۴ آذرماه گفت: ۱۰ درصد از سکوهای ورزشگاه تختی جم در اختیار هواداران تیم میهمان قرار می‌گیرد.

به گزارش بوشهر24،رئیس هیئت فوتبال جم با بیان اینکه تنها 10درصد از سکوهای ورزشگاه تختی جم در اختیار هواداران پرسپولیس تهران قرار می‌گیرد افزود: ورزشگاه 15 هزار نفری تختی جم اکنون آماده برگزاری حساس‌ترین بازی هفته سیزدهم لیگ‌ برتر است و طبق قانون فدراسیون فوتبال، تنها 10 درصد از سکوها در اختیار هواداران پرسپولیس قرار می‌گیرد.

اسدی با اشاره به فروش 12 هزار بلیط خاطر نشان کرد: براساس قانون، مکلف به فروش بلیط به اندازه 80 درصد ظرفیت ورزشگاه هستیم که شامل 12 هزار بلیط می‌شود و یک‌هزار و 200 بلیط در اختیار هواداران پرسپولیس قرار می‌گیرد.

اسدی هواداران پارس جنوبی جم را یکی از با اخلاق‌ترین تماشاگران لیگ برتر دانست و گفت: در طول بازی‌های لیگ یک و لیگ برتر، از سوی هواداران پارس جم کوچکترین اهانتی به تیم میهمان و تیم داوری صورت نگرفت و نمایندگان فدراسیون نیز این موضوع را مورد تمجید قرار داده‌اند.

 وی خواستار همکاری هواداران هر دو تیم با مسئولان اجرایی و انتظامی ورزشگاه شد و تاکید کرد: تماشاگران از ساعات ابتدایی در ورزشگاه حضور پیدا کنند تا شاهد ترافیک خرید بلیط قبل از شروع بازی در جلوی ورزشگاه مواجه نشوند و در موقع خروج نیز عجله نکنند تا شاهد بروز حادثه ناگواری نباشیم.

رئیس هیئت فوتبال جم درخصوص زمان و مکان بلیط فروشی دیدار پارس جنوبی جم و پرسپولیس گفت: با توجه به اتفاقاتی که در بازی با استقلال رخ داد، هیئت فوتبال جم زمان پیشنهادی بلیط فروشی و باز شدن های درب‌های ورزشگاه را در نشست قبل بازی مطرح می‌کند و پس از تایید ناظر فدراسیون و یگان ویژه، از سوی رسانه‌های عمومی به هواداران و تماشاگران دو تیم اطلاع رسانی می‌شود.

وی افزود: نشست‌هایی با مسئولان انتظامی و امنیتی برگزار کرده‌ایم و تمهیداتی اتخاذ شده تا با مشکل بلیط فروشی و شلوغی اطراف درب‌های ورودی ورزشگاه مواجه نشویم.

اسدی از تماشاگران درخواست کرد از آوردن وسایل ممنوعه و اضافی به ورزشگاه خودداری کنند و خاطر نشان کرد: تماشاگران از درب‌های واقع در کنار میدان محمد علی خان پریشان و ورودی اسلام آباد و مهمانان ویژه، عکاسان و خبرنگاران ورزشی با آیدی کارت‌های خود نیز از درب اصلی وارد ورزشگاه تختی جم شوند./خبرنگاران جوان

 

ارسال نظر