کد خبر : 17893

نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس:

بخشی از مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جنوبی جم حل شد

 بخشی از مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جنوبی جم حل شد

نماینده مردم شهرستان‌های جنوب استان بوشهر در مجلس گفت: برای برطرف کردن مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جم رایزنی‌هایی انجام و بخشی از مشکلات مالی آن برطرف شد .

به گزارش بوشهر24،سکینه الماسی با اشاره به اینکه تیم فوتبال پارس جنوبی جم یک ظرفیت مهمی در استان بوشهر است اظهار داشت: تعامل و همکاری همگان برای یاری رساندن به تیم لیگ برتری استان بوشهر امری مهم و ضروری است.

وی، از برطرف شدن بخشی از مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جنوبی جم خبر داد و  تصریح کرد: تیم پارس جنوبی جم با عملکرد درخشان خود در مسابقات فوتبال لیگ برتر سطح انتظارات را بالا برد و کوچکترین مشکل برای این تیم، سبب می‌شود روند رو به رشدش کند شود و مشکلات مالی یکی از بزرگترین بحرانهایی است که یک تیم لیگ برتری ممکن است با آن مواجه شود.

نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس افزود: برای برطرف کردن مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جم رایزنیهایی انجام و بخشی از مشکلات مالی آن برطرف شد تا بازیکنان و کادر فنی با آسودگی خاطر بیشتری در تعطیلات نیم فصل تمرینات خود را پیگیری کنند و تمرکز خود را تنها بر روی پیروزی در بازیهای لیگ برتر معطوف کنند.

نماینده مردم شهرستانهای دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تلاش می‌شود تا مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جنوبی جم به طور کامل رفع شود خاطر نشان کرد: تیم فوتبال پارس جم برندی برای معرفی استان بوشهر و بالاخص شهرستان جم در سطح ملی و بین المللی است و در دوره نمایندگی تلاش می‌شود تا این تیم وارد بحران مالی نشود و در کنار سایر مسئولان استان و شهرستان در کنار تیم هستم و حامی منافع مردم حوزه انتخابیهام میباشم.

الماسی با تاکید بر حضور قدرتمندتر تیم پارس جنوبی جم در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برترفزود: امیدوارم پارس جنوبی جم در نیم فصل دوم لیگ برتر نیز موفق ظاهر شود و دل هواداران خود را شاد کند./تسنیم

 

ارسال نظر