کد خبر : 18148

سرمربی تیم ایرانجوان بوشهر‌ استعفا داد

سرمربی تیم ایرانجوان بوشهر‌ استعفا داد

سرمربی تیم ایرانجوان بوشهر با شکست در بازی خانگی گفت: استعفاء می‌دهم و به هیچ‌ وجه نمی‌مانم تا کادری جدید هدایت این تیم را عهده‌دار شود.

غلامرضا دلگرم عصر دیروز پس از شکست تیم ایرانجوان بوشهر در برابر خونه‌به‌خونه بابل در جمع خبرنگاران با بیان اینکه باشگاه ایرانجوان به وعده‌های خود در قبل پرداختی‌ها عمل نکرد اظهار داشت:  24 میلیارد ریال در ابتدای بازی‌ها اعتبار  مالی این فصل از بازی‌های لیگ دسته اول بود ولی مجموع پرداختی تاکنون سه میلیارد و 570 میلیون ریال است.

وی با بیان اینکه مسئولان استان بوشهر باید توجه جدی به مشکلات مالی تیم ایرانجوان کنند تاکید کرد:  مدیرعامل باشگاه ایرانجوان به تنهایی قادر به حمایت مالی تیم نیست و این مسئولان استان بوشهر هستند که باید جایگاه ایرانجوان را در نظر گرفته و برای جلوگیری از سقوط آن به دسته پایینتر وارد عمل شوند.

دلگرم با تاکید بر این نکته که تیم ایرانجوان در صورت سقوط به دسته پایینتر دیگر قادر به صعود نیست افزود: تجربه شاهین بوشهر باید برای ایرانجوان درس عبرت باشد و بدانند که تیم در صورت سقوط به دسته پایینتر دیگر قادر به صعود نیست.

وی به بازی امروز پرداخت و خاطر نشان کرد:بازیکنان در بازیهای خارج از خانه با تمرکز و شرایط بهتری بازی میکنند که این بیانگر نبود تمرکز لازم در بازیهای خانگی در بین آنان است.

تیم اایرانجوان بوشهر در بازی بیست و چهارم خود در برابر خونه به خونه بابل 2 بر صفر شکست خورد./تسنیم

 

ارسال نظر