کد خبر : 18243

ظرفیت بوشهر برای میزبانی رقابت های والیبال ساحلی مطلوب است

 ظرفیت بوشهر برای میزبانی رقابت های والیبال ساحلی مطلوب است

رئیس فدراسیون والیبال گفت:باتوجه به شرایط آب و هوایی و وجود زیرساخت هااستان بوشهر از ظرفیت خوبی برای میزبانی مسابقات والیبال ساحلی در عرصه های ملی و بین المللی برخودار است .

به گزارش بوشهر24،احمد ضیایی روز شنبه در نشست سالانه مجمع هیات والیبال استان بوشهر افزود: باتوجه به مطلوب بودن زیرساخت این ورزش در بوشهر تصمیم بر این شد تا زمینه میزبانی این شهر در مسابقات والیبال ساحلی ملی و بین المللی فراهم شود.

وی بیان کرد: برگزاری چنین مسابقاتی در استان بوشهر می تواند به توسعه والیبال ساحلی در این استان کمک شایانی کند.

ضیایی ادامه داد: فدراسیون والیبال در برنامه های خود استفاده از رئیس هیات های والیبال استان ها را در دستور کار قرار داده و از این طریق توسعه ورزش والیبال در شهرستان ها مورد توجه ویژه ای واقع شده است.

وی گفت: در این راستا تاکنون سه مدیر از استان های هرمزگان، گیلان و آذربایجان شرقی به ریاست کمیته های والیبال ساحلی، حقوقی و تدوین آیین نامه و داوران منصوب شدند.

ضیایی ادامه داد: در سفرهای استانی قصد داریم از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات فراروی والیبال استان آشنا و برای حل آنها تصمیم گیری کنیم.

وی افزود: در مسیر کسب سمت ریاست فدراسیون والیبال تصمیم گرفتم چنانچه تا 6 ماه نتوانم به اهداف مدنظر خود برای کمک به والیبال دست پیدا کنم از صحنه کنار روم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز گفت: هیات والیبال یکی از سه هیات پرمخاطب و پرطرفردار این استان است.

احمد بهروزیان فر افزود: هشت شهرستان استان بوشهر ساحلی است که این مهم زمینه مناسبی برای توسعه والیبال ساحلی محسوب می شود./ایرنا

ارسال نظر