کد خبر : 18396

ظرفیت‌های همه دستگاه‌های اجرایی برای توسعه ورزش بکارگیری شود

ظرفیت‌های همه دستگاه‌های اجرایی برای توسعه ورزش بکارگیری شود

وزیر ورزش و جوانان گفت: در راستای پیشرفت در عرصه ورزشی باید ظرفیت همه دستگاه‌های اجرایی برای توسعه ورزش بکارگیری شود.

به گزارش بوشهر24،مسعود سلطانی‌فر صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران در برازجان اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه ورزشی است و باید حمایت خوبی از ورزشکاران این دیار صورت گیرد.

وی اضافه کرد: توسعه زیرساخت‌ها و بهبود وضعیت امکانات و تجهیزات ورزشی زمینه را برای شناسایی هرچه بهتر ورزشکاران و استعدادهای ورزشی فراهم می‌کند و در استان بوشهر نیز باید این شرایط به خوبی فراهم شود.

وزیر ورزش و جوانان خواستار استفاده از امکانات و تجهیزات ورزشی سایر دستگاه‌ها شد و ادامه داد:‌ دانشگاه‌ها، آموزش و پرورش، نیروهای مسلح و مجموعه‌های کارگری امکانات خوبی در اختیار دارند که باید از این ظرفیت استفاده کرد.

وی با تاکید بر شکوفایی استعدادهای ورزشی جوانان و نوجوانان، بیان کرد: استان بوشهر در پرورش ورزشکاران از جایگاه مهمی برخوردار است که حضور بوشهری‌ها در تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف ورزشی و در میدان‌های ملی و بین‌المللی موید این ادعا است.

سلطانی‌فر با تاکید بر توسعه طرح‌های ورزشی در روستاها بیان کرد: یکی از برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان تکمیل طرح‌های نیمه تمام است که این مهم با مشارکت بخش خصوصی انجام می‌شود.

وی با تقدیر از هماهنگی و همدلی مسئولان استان بوشهر افزود: با توجه به حمایت مسئولان دستگاه‌های مختلف استان بوشهر باید از ظرفیت‌های ورزشی سایر دستگاه‌ها برای توسعه و گسترش فضاهای ورزشی استفاده کرد.

وزیر ورزش و جوانان توسعه زیرساخت‌های ورزشی را از اولویت‌های این وزارتخانه دانست و گفت: این مهم در  شهرها و روستاها با مشارکت بخش خصوصی مورد توجه قرار دارد.

وی با بیان اینکه استان بوشهر یک استان ورزش‌خیز است تاکید کرد: این استان بیش از ظرفیت موجود، دارای استعدادهای ورزشی است که باید این قابلیت‌ها کشف و شناخته شود که نیاز به توسعه فضاهای ورزشی و تجهیزات مورد نیاز است./مهر

 

ارسال نظر