کد خبر : 206

اگر بوشهر میزبان باشد، از لیگ برتر کناره گیری می کنیم!

اگر بوشهر میزبان باشد، از لیگ برتر کناره گیری می کنیم!

بوشهر۲۴: مدیرعامل تیم فوتبال ساحلی شهید جهان نژادیان آبادان گفت: در صورتی که فدراسیون فوتبال، میزبانی مسابقات خانگی را به ما ندهد از لیگ برتر کنار می کشیم.

بوشهر24: مدیرعامل تیم فوتبال ساحلی شهید جهان نژادیان آبادان گفت: در صورتی که فدراسیون فوتبال، میزبانی مسابقات خانگی را به ما ندهد از لیگ برتر کنار می کشیم.

به گزارش «بوشهر24»؛ عبدالله جهان نژادیانˈ  افزود: در حالی که ما زمین خود را آماده میزبانی مسابقات خانگی کرده بودیم فدراسیون فوتبال هنوز حق میزبانی را به ما نداده است.

وی اظهار کرد: با تصمیم فدراسیون بازی های خانگی خود را باید در بوشهر برگزار کنیم که این امکان برای ما میسر نیست.

مدیرعامل تیم فوتبال ساحلی شهید جهان نژادیان آبادان افزود: روز پنجشنبه هفته جاری در هفته دوم لیگ برتر میزبان تیم پارس جنوبی بوشهر هستیم اما باید در خانه این تیم بازی کنیم.

وی گفت: گرفتن حق میزبانی از ما نتیجه خوبی در پی نخواهد داشت زیرا تماشاگران ما از دیدن بازی های تیم محروم می شوند.

جهان نژادیان اضافه کرد: فاصله شش ساعته آبادان تا بوشهر نیز موجب خستگی بازیکنان تیم خواهد شد و این موضوع در انگیز و روحیه بازیکنان و کادر فنی تاثیر منفی خواهد گذاشت.

وی گفت: ما مشکلی برای میزبانی نداریم و در صورت عدم میزبانی مجبوریم از لیگ برتر کنار بکشیم.

تیم فوتبال ساحلی شهید جهان نژادیان روز پنجشنبه هفته جاری در هفته دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های ایران میزبان تیم پارس جنوبی بوشهر است که با تصمیم فدراسیون بازی های خانگی این تیم باید در بوشهر برگزار شود. / ایسنا

ارسال نظر