کد خبر : 21211

پارس جم قطعا در لیگ می‌ماند/ سلامتی مردم از حضورشان در ورزشگاه مهم‌تر است

پارس جم قطعا در لیگ می‌ماند/ سلامتی مردم از حضورشان در ورزشگاه مهم‌تر است

هافبک برزیلی پارس جنوبی جم گفت: تیم ما صددرصد در لیگ برتر می‌ماند و همه ما به این موضوع باور داریم.

به گزارش بوشهر24، مگنو باتیستا داسیلوا در خصوص بازی مقابل تراکتور تبریز اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود و خوشحالم که توانستم به تیم خیلی کمک کنم. همه می‌دانند که تراکتور تیم خوبی است و بازیکنان ملی پوش دارد اما در تیم ما، همه بازیکنان تلاش و کمک کردند. همه جنگیدیم، این خیلی مهم بود و خدا را شکر که سه امتیاز را گرفتیم.

هافبک برزیلی پارس‌جنوبی‌جم در مورد اینکه بسیاری پارس جنوبی را مقابل تراکتور یک تیم از پیش باخته می‌دانستند، عنوان کرد: پارس جنوبی تیم خوبی است. شاید کمی استرس داشته باشیم. اگر بیرون از زمین شرایط خوب باشد، بچه‌ها هم شرایط خیلی خوبی خواهند داشت و می‌توانند در زمین با فکر بالا و تمام تمرکزشان بازی کنند، این خیلی مهم است.

وی افزود: تیم‌های ایرانی مثل هم هستند فقط مسائل بیرونی تیم‌ها متفاوت است. اگر مسائل بیرون از تیم مانند مدیریت باشگاه حمایت کاملی داشته باشد همه چیز خوب می‌شود. پارس جنوبی می‌تواند نتایج خیلی خوبی بگیرد چون تیم خوبی است که همه چیز دارد. سرمربی، کادرفنی و بازیکنان خوبی دارد و به نظر من می‌تواند جایگاه بهتر و بالاتری را در لیگ کسب کند.

باتیستا در مورد کار با کادر فنی جدید تصریح کرد: با سرمربی جدید صحبت های فنی خوبی داشتم. او به من گفت می‌توانم خیلی به تیم کمک کنم و من هم از او  ممنونم که به من اعتماد دارد. هرچند که سرمربی دیر به تیم اضافه شد اما به هر حال اکنون شرایط خوبی در تیم ایجاد کرده و برای همین ما صددرصد توان‌مان را در زمین می‌گذاریم تا تیم موفق شود.

وی در مورد اینکه عده‌ای معتقدند پارس جنوبی نمی‌تواند در لیگ برتر بماند گفت: این تیم صد در صد می‌ماند. من و دیگر بازیکنان تیم به این مساله باور داریم. بعد از بردن تراکتور انگیزه‌های ما بیشتر شده و بالاتر رفته است. در این هفته بازی سختی با صنعت نفت آبادان داریم و امیدوارم در آن بازی هم با امتیاز از زمین خارج شویم.

باتیستا در مورد نبود هواداران در بازی خانگی مقابل تراکتور اظهار داشت: بازی کردن بدون هواداران خیلی سخت است. من می‌دانم که آنها به خاطر ویروس کرونا نمی توانند به ورزشگاه بیایند اما سلامتی مردم خیلی مهم است. شاید بهتر بود که مسابقات لغو شوند اما به هر حال این تصمیمی است که فدراسیون گرفته و خودشان می دانند که چه تصمیمی بهتر است.

 

 

فارس/

ارسال نظر