کد خبر : 2709

در نامه خطاب به استاندار:

نجفی: آقاي دكتر سالاري به فكر فوتبال استان باشيد

نجفی: آقاي دكتر سالاري به فكر فوتبال استان باشيد

بوشهر24: محمد نجفی رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر خطاب به استاندار بوشهر مصطفی سالاری نامه ای نوشته و پیرامون مشکلات فوتبال استان توضیحاتی داده است.

بوشهر24: محمد نجفی رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر خطاب به استاندار بوشهر مصطفی سالاری نامه ای نوشته و پیرامون مشکلات فوتبال استان توضیحاتی داده است.

به گزارش "بوشهر 24" متن این نامه به شرح زیر است:


برادر بزرگوار جناب آقای دکتر سالاری

استاندار محبوب و مردمی استان بوشهر

با سلام و احترام

احتراماً محضر شریف حضرتعالی اعلام می دارد که برابر تقویم اجرائی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران  مسابقات لیگ های مختلف کشور در آینده ای نه چندان دور کلید خواهد خورد.

استان بوشهر نیز:

در لیگ دسته اول: ایرانجوان بوشهر

لیگ دسته دوم : پرسپولیس گناوه ، کارگر بنه گز ، ایرانجوان خورموج ،گاز فجر جم

لیگ دسته سوم : شاهین باغک و در صورت احیاء شاهین بوشهر

لیگ های دسته اول پایه: امید و جوانان  ایرانجوان بوشهر ، توحید بوشهر ، شاهین بوشهر

لیگ برتر نوجوانان : شاهین بوشهر  

لیگ نونهالان : استقلال بوشهر ، پیروزی برازجان

لیگ برتر بانوان : بانوان دلوار کشتی

لیگ فوتبال ساحلی : موج گناوه، حرم گناوه

لیگ فوتسال : امید دهقاید ، پاس گناوه

لیگ فوتبال هفت نفره : معلولان و جانبازان استان

 می بایستی به نمایندگی از این استان در مسابقات کشوری شرکت نمایند . بدون تردید جنابعالی اشراف کافی و لازم مبنی بر اینکه کلیه باشگاههای کشور به اشکال گوناگون بطور عینی یا غیر مستقیم از طریق اعتبار دولتی حمایت شده و می شوند که مصداق آن الی ماشاا...

  حال با عنایت به مراتب پیش گفته و مذاکره حضوری با حضرتعالی جهت مساعدت در امر ساماندهی و رونق رشته ورزشی فوتبال و با توجه به خواستگاه خاص مردم ورزشدوست با نگاه به عقب ماندگیهای گذشته و انتظارات عمومی اقشار جامعه از جنابعالی بعنوان مسئول بومی و تأثیر گذار و ایجاد انگیزه و ادامه حیات تیمهای فوق الذکر در مسابقات کشوری ، درصورت صلاحدید و موافقت آن مقام عالی پیشنهاد می گردد ، هماهنگی لازم با شرکتهای بزرگ نفت ، گاز ،  پتروشیمی ها ، نیروگاه اتمی، گمرکات ، بنادر و کشتیرانی  ، پایانه های  نفتی و شرکت های خصوصی از جمله بنیاد بارانداز ، صدرا ، قرارگاه خاتم و گروه صنعتی مبارک در استان برای تحت پوشش گرفتن حداقل یک تیم از تیمهای مذکور و یا از محل اعتبارات تملک دارائیهای استان و یا وجوه در اختیارات جنابعالی و اختصاص آن به شهرداریهای استان و هدایت تیمهای شرکت کننده در مسابقات کشوری در رده های مختلف به سمت و سوی شهرداریها برای استفاده از اعتبارات اخیر الذکر و همچنین حمایت و  تحت پوشش قراردادن هر تیم توسط یکی از شهرداریها در شهرستان های استان ، قطعاً بیم و ناامیدی از جامعه فوتبال استان و خیل عظیم هواداران پرشور و فهیم تیم های یاد شده رخت بربسته و باعث رفع دغدغه ها ، حیات دوباره ، رونق و گرمی بیش از پیش چرخه فوتبال گردیده و دعای خیر مردم قدرشناس ، ورزشدوست ، ورزشکاران ، مدیران و دست اندرکاران سختکوش باشگاهها را از این اقدام تاریخی و ارزشمند نماینده عالی دولت را در پی خواهد داشت. لذا درصورت موافقت با این پیشنهاد عملی زمینه همکاری و برنامه ریزی برای اخذ مساعدتها از سوی هیئت فوتبال استان بعمل خواهد آمد. قبلاً به نمایندگی از خانواده فوتبال از بذل توجه و عنایت خداپسندانه و خیرخواهانه شما بزرگوار سپاسگزارم.

  با تشکر

محمد نجفی

 رئیس هیأت فوتبال استان بوشهر

 

ارسال نظر