کد خبر : 2934

طرح ۴۰ زمین ورزشی در روستاهای بالای ۱۰۰۰ نفر ‌بوشهر اجرایی می‌شود

طرح ۴۰ زمین ورزشی در روستاهای بالای ۱۰۰۰ نفر ‌بوشهر اجرایی می‌شود

بوشهر24:: استانداربوشهر با اشاره به اینکه تا دهه فجر روستاهای بالای یک‌هزار نفر جمعیت از زمین ورزشی چمن بهره مند می‌شوند گفت: امسال ۴۰ روستا در استان بوشهر دارای زمین ورزشی چمن می‌شوند.


به گزارش خبرگزاری "بوشهر24"، ‌همزمان با آغاز هفته دولت صبح امروز استاندار و مسئولان دستگاههای اجرایی با حضور در گلزارشهدای بوشهر با آرمان‌های شهدای والامقام و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

در این مراسم استاندار بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و یاد امام راحل اظهار کرد: ما به عنوان خدمتگزاران مردم باید از خط امام وشهدای دولت، شهیدان رجایی وباهنر که الگو و اسوه‌ای برای خدمت رسانی بودند، پیروی کنیم.

مصطفی سالاری با بیان اینکه خدمت رسانی رسالت مهم مسئولان است تصریح کرد: مسئولان خود را مکلف و موظف به خدمت صادقانه به مردم می‌دانند.

وی با اشاره به اینکه در هفته دولت به ارزش 600 میلیارد تومان طرح عمرانی در استان بوشهر بهره‌برداری می‌شود گفت: امسال طرح‌های نیمه تمام تکمیل شد و سه برابر سال قبل از نظر ارزشی و تعداد طرح عمرانی در استان بوشهر به بهره برداری می‌رسد.

استانداربوشهر با اشاره به اینکه تا دهه فجر روستاهای بالای یک‌هزار نفر جمعیت از زمین ورزشی چمن بهره مند می‌شوند گفت: امسال 40 روستا در استان بوشهر دارای زمین ورزشی چمن می‌شوند.

سالاری، با بیان اینکه عزم و اراده دولت امسال برای تکمیل طرح‌ها است گفت: امسال پیش از اینکه دنبال آغاز اجرای طرح‌ها باشیم بدنبال تکمیل طرح‌های نیمه تمام هستیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر، با گرامیداشت یاتد و خاطره شهدای والامقام وشهیدان رجایی و با هنر گفت: استان بوشهر در عرصه شهید و شهادت نقش مهمی داشته است بگونه‌ای که 124 شهید دولت با تمام اخلاص این راه را انتخاب کردند.

حسین تشکری تصریح کرد: شهدای والامقام با نثار جان شیرین خود، عزت و افتخار به میهن اسلامی به ارمغان آوردند./تسنیم

ارسال نظر