کد خبر : 3050

نجفی: نفرات اعزامی به اینچئون مشخص شدند

ابراهیم برخورداری و الهام هریجانی به مسابقات اسپانیا اعزام می‌شوند

سرمربی تیم ملی تپانچه گفت: هفت نفر ملی‌پوش تیراندازی رشته تپانچه به طور قطعی به مسابقات آسیایی اینچئون اعزام خواهند شد.


 " بوشهر 24 " احمد نجفی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، گفت: براساس مسابقاتی که داشتیم و رکوردهایی که تیراندازان ثبت کردند 7نفر را به عنوان نفرات تیم ملی تپانچه انتخاب کردیم.

سرمربی تیم ملی تپانچه گفت: افراد دعوت شده به تیم ملی در بخش آقایان ابراهیم برخورداری از قزوین، رحیمی سنجری ازتهران، محمد احمدی ازتهران هستند و بانوان مریم سلطانی از چهار محال بختیاری، الهام هریجانی از تهران و سارینا قرابت از آذربایجان غربی و سارا میرابی از استان تهران، تیم ملی تپانچه دعوت شدند که این افراد تیم اعزامی تیراندازان به اینچئون را تشکیل می‌دهند.

وی در خصوص مسابقات اسپانیا قبل از مسابقات اینچئون گفت: من درخواست کرده بودم تا برای اعزام افراد به اسپانیا 5نفر از تیراندازان را بفرستند تا برای مسابقات اینچئون به آمادگی برسند که با 5 نفر موافقت نکردند و تنها 2 نفر از هفت نفر اعضای تیم را به اسپانیا می‌فرستند.من اعتراض کردم، هنوز جوابی برای افزایش تعداد تیرانداز اعزامی به اسپانیا نگرفتم.

نجفی تصریح کرد: اگر قرار باشد تنها 2نفر به این مسابقات اعزام شوند؛ یک نفر از بانوان الهام هریجانی و یک نفر از آقایان ابراهیم برخورداری اعزام می‌شوند.

وی در خصوص اینکه ابراهیم برخورداری در مسابقات قهرمانی کشور نتوانست به فینال راه پیدا کند، گفت: برخورداری از آمادگی کامل برخوردار است و استاندارد نبودن سالن‌ها دلیل بر پایین زدن رکورد این تیرانداز و خیلی تیراندازان دیگر بود که نور بد سالن‌ها باعث شد تا نتواند توانایی کامل خود را به نمایش بگذارد و او یکی از تیراندازان خوب ما در بخش تپانچه است و در مسابقات مونیخ به فینال راه پیدا کرد و هشتم شد.

 

ارسال نظر