کد خبر : 3276

درگیری مالک باشگاه شاهین بوشهر با کفاشیان/کفاشیان اصلا به فکر فوتبال و مردم بوشهر نیست

درگیری مالک باشگاه شاهین بوشهر با کفاشیان/کفاشیان اصلا به فکر فوتبال و مردم بوشهر نیست

بوشهر24: حضور مالک باشگاه پرطرفدار شاهین بوشهر در دفتر کفاشيان به درگيري لفظي کشيد.

 بوشهر24: حضور مالک باشگاه پرطرفدار شاهین بوشهر در دفتر کفاشيان به درگيري لفظي کشيد.
به گزارش "بوشهر24" به نقل از "ورزش سه"، باشگاه شاهين بوشهر که فصل گذشته به دليل بدهي هاي معوقه از بازي هاي فصل 92ـ91 در ليگ توسط کميته انضباطي کنار گذاشته شد.

مالک باشگاه شاهین امروز با حضور در دفتر علی کفاشیان خواهان رسیدگی به شرایط تیم پرطرفدار بوشهر شد. حضور علی نعمتی در فدراسیون فوتبال منجر به درگیری لفظی با دبیر علی کفاشیان منجر به درگیری لفظی شد که با دخالت حراست غائله ختم شد.

نعمتی درباره علت درگیری اش به خبرنگار "ورزش سه" گفت: بیشتر باشگاه های لیگ برتری حتی لیگ یک و پایین تر بدهکار هستند اما فدراسیون جرات مقابله با آنها را ندارد. کمیته انضباطی به راحتی با سابقه یکی از پرطرفدارترین تیم های ایران بازی کرد و مجوز سقوطش را صادر کرد. قبلا با آقای کفاشیان صحبت کرده ام و ایشان می گفتند مشکلتان را آقای بهروان حل خواهد کرد. در حال حاضر 3 و نیم میلیارد از بدهی های باشگاه را پرداخت کرده ام.

این در حالی است که فدراسیون فوتبال در تاریخ 30/5/90 چکی به مبلغ 52 میلیون و 700 هزار تومان به عنوان کمک به من داده بود که اکنون با گذشت 3 سال از آن همچنان نقد نشده است. در این باره بارها با آقای حسن زاده حرف زدم و قرار بود امروز هم جلسه ای در رابطه داشته باشیم که ایشان همچنان در دفتر کمیته انضباطی حضور نیفتادند.

نعمتی در ادامه گفت: آقای کفاشیان اصلا به فکر فوتبال و مردم بوشهر نیست. چندمین بار است که به ایشان مراجعه می کنم اما هر بار با جواب اینکه در جلسه هستم مواجه می شوم. امروز واقعا صبرم تمام شد و صدایم را بالا بردم که حراست فدراسیون دخالت کرد.

مالک باشگاه شاهین درباره شرایط این تیم گفت: امروز به اینجا آمده ام تا با اعلام اینکه بدهی ها پرداخت شده، شاهین را رفع تعلیق کنم. اما کسی جواب درستی نمی داد شاهین تیم پرطرفداری است و تنها امید بوشهری هاست. فدراسیون در این شرایط تنها ناجی ماست که پاسخی نمی دهد.

نعمتی در ادامه گفت: با توجه به بدهی های گذشته فدراسیون لطف کرده و شاهین را به دسته سه فرستاده اند. اگر دلیل آنها بدهی های باشگاه است پس خیلی از باشگاه های لیگ برتر هم باید با این حکم روبه رو شوند. من فقط می توانم ابراز امیدواری کنم مسئولان فدراسیون به فکر مردم بوشهر باشند و یک لحظه خودشان را جای آنها بگذارند.

ارسال نظر