کد خبر : 3711

تیم فوتبال گاز فجر جم به پارس جنوبی واگذار شد/ حمید کللی‌فرد سرمربی شد

تیم فوتبال گاز فجر جم به پارس جنوبی واگذار شد/ حمید کللی‌فرد سرمربی شد

بوشهر24: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و رئیس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی گفت: تیم فوتبال گاز فجر جم به صورت رسمی به باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی واگذار شد.

بوشهر24: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و رئیس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی گفت: تیم فوتبال گاز فجر جم به صورت رسمی به باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی واگذار شد.

به گزارش "بوشهر24"، مهدی یوسفی صبح یکشنبه در نشست با مسئولان ورزش این سازمان و سرمربی جدید این تیم اظهار داشت: سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس همواره از ورزش و ورزشکاران حمایت‌های ویژه‌ای داشته است و این حمایت‌ها همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به مشکلات پیش امده برای تیم فوتبال گاز فجر جم، اضافه کرد: این تیم طی چند ماه گذشته در بلاتکلیفی قرار داشت که احتمال داشت یا از لیگ دسته دوم کشور خارج شوند و یا اینکه امتیاز ان واگذار شود.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ادامه داد: این سازمان به عنوان نماینده صنعت نفت به منظور حفظ روحیه جوانان و علاقه مندان به فوتبال در استان و علی رغم اشراف به مشکلات پیش رو برای واگذاری امتیاز این تیم به منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس پیشقدم شد.

وی با اشاره به استقبال مسئولان ارشد شرکت ملی نفت از این تصمیم سازمان منطقه ویژه پارس، بیان داشت: با تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی، عملا این تیم دراختیار منطقه ویژه قرار گرفت.

استفاده از بازیکنان منطقه‌ای/ کشف استعدادها از طریق تیم‌های پایه

یوسفی افزود: امیدواریم با این تصمیم و استفاده از ظرفیت ها و استعدادهای بسیار خوبی که در رشته های مختلف ورزشی استان بوشهر وجود دارد بتوانیم فعالیت‌های حرفه ای ورزشی را در استان توسعه دهیم.

به گزارش مهر، رئیس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی تصریح کرد: برای انتخاب سرمربی این تیم نیز گزینه‌های مختلف را بررسی کرده و مذاکراتی را با این مربیان داشته‌ایم که با تصویب هیئت مدیره باشگاه، حمید کللی فرد به عنوان سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی انتخاب شد.

وی خاطرنشان ساخت: تمرینات تیم از ٢٤ شهریور ماه در مجموعه ورزشی شهرک توحید جم آغاز می‌شود تا شاهد حضور پرقدرت تیم فوتبال پارس جنوبی در مسابقات لیگ دسته دو کشور باشیم.

یوسفی با بیان اینکه استفاده از بازیکنان منطقه‌ای یکی از اولویت‌های ما است، افزود: نگاه حرفه‌ای و پرهیز از حاشیه‌ها و کشف استعدادها از طریق توجه به تیم‌های پایه از دیگر موارد مهمی است که در باشگاه مورد تاکید است.

استان بوشهر استعدادهای فوتبالی بالایی دارد

سرمربی تیم فوتبال پارسجنوبی نیز گفت: استان بوشهر دارای استعدادهای بسیار خوبی در ورزش فوتبال است که امیدواریم بتوانیم این استعدادها را به خوبی شناسایی کرده و از آنها استفاده کنیم.

حمید کللی فرد اضافه کرد: یکی از اولویت‌های ما استفاده از بازیکنان منطقه‌ای است و تلاش می‌کنیم تا از فوتبالیست‌های مستعد منطقه به خوبی بهره‌ بگیریم.

وی تاکید کرد: مسئولان پارس جنوبی حمایت‌های خوبی از ورزش دارند و امیدواریم با این حمایت‌ها شاهد توسعه ورزش در سطح استان و منطقه باشیم.

لازم به ذکر است که کللی‌فرد سابقه سرمربی‌گری در تیم‌های فوتبال شاهین بوشهر و اتکای گلستان را در کارنامه خود دارد.

ارسال نظر