کد خبر : 3784

نماینده مردم بوشهر، دیلم و گناوه

اختصاص 12میلیارد ریال برای ورزش شهرستان دیلم

 اختصاص 12میلیارد ریال برای ورزش شهرستان دیلم

عبدالکریم جمیری گفت: مبلغ دو میلیارد ریال از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جهت ساخت زایشگاه بیمارستان دیلم به برخی امکانات اختصاص داده شده تا پیمانکار این بیمارستان کار خود را به اتمام برساند؛ همچنین 10میلیارد ریال اعتبار نیز جهت ارتقا و تجهیز بیمارستان دیلم در نظر گرفته شده است.

به گزارش بوشهر 24، نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در نشست با اعضای شورای شهر دیلم ضمن تقدیر از تلاش این افراد در جهت حل مسائل و مشکلات شهر، به پیگیری های صورت گرفته برای برطرف شدن مشکلات بهداشت و درمان این شهر اشاره کرد.

عبدالکریم جمیری در همین خصوص گفت: مبلغ دو میلیارد ریال از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جهت ساخت زایشگاه بیمارستان دیلم به برخی امکانات اختصاص داده شده تا پیمانکار این بیمارستان کار خود را به اتمام برساند؛ همچنین 10میلیارد ریال اعتبار نیز جهت ارتقا و تجهیز بیمارستان دیلم در نظر گرفته شده است.

وی همچنین در ارتباط با مشکل برخی املاکی که به تصرف برخی از دستگاه های این شهر در آمده است، گفت: جلسه ای با مدیرکل راه و شهرسازی با حضور اعضای شورای شهر دیلم جهت رفع مسائل و مشکلات در همین خصوص برگزار خواهیم کرد تا وضعیت این املاک مشخص شود.

جمیری پیرامون ارتقا گمرک دیلم به اداره کل گفت: با ارتقاء گمرک دیلم، این گمرک به اداره کل تبدیل می شود و از حالت اختصاصی بودن خارج می آید و در نتیجه کالاهای دیگر هم می تواند وارد و صادر شود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی به بحث تخفیف 20 درصدی برای گمرکات استان اشاره کرد، و بیان داشت: در نشست با کرباسیان رئیس کل گمرک کشور این موضوع مطرح، و از وی درخواست شد تا این مهم انجام شود.

وی همچنین در خصوص حل مشکلات ورزش شهرستان دیلم گفت: حدود 12 میلیارد ریال اعتبار برای ورزش این شهرستان جهت حل برخی مسائل آن اختصاص داده شده است.

در ابتدای این نشست نیز برخی از اعضای شورای دیلم به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

بحث موج شکن دیلم، توسعه اداره بندر، تجهیز بیمارستان شهر، مشکلات مسکن داخل شهر، سند کردن زمین های مردم به وسیله بنیاد مسکن، مشکلات منطقه تنوب، واگذاری زمین های دیلم به یکسری افراد خاص، بحث گمرک و مشکلات در ورزش این شهرستان از جمله مسائل مطروحه در این نشست بود./ سپاس

ارسال نظر