کد خبر : 385

هیات مدیره استقلال مجموعه‌ای با کفایت است

وزیر ورزش و جوانان مجموعه گرد آمده در رأس باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال را با کفایت عنوان کرد و گفت: در هیات مدیره این باشگاه افرادی با همه ظرفیت‌ها اعم از اقتصادی، ‌فنی و فرهنگی حضور دارند.

به گزارش بوشهر 24 ، دکتر محمود گودرزي در نخستين جلسه هيات مديره باشگاه استقلال که در سالن همايش‌هاي وزارت ورزش و جوانان برگزار شد،‌ با قدرداني از هيات مديره جديد باشگاه گفت: به شما تبريک مي‌گويم چرا که منشا اثرات مثبتي براي توسعه و رشد فوتبال خواهيد بود.

وي با يادآوري چند نکته ادامه داد: به نظر من فوتبال از دو جهت فرهنگي و فني وضعيت مناسبي در کشور ندارد؛ به اين دليل که افراد فرهنگي و توانمند در حوزه‌هاي تعليم و تربيت و هم چنين افراد متخصص فني نظارت کافي نداشته‌اند.

گودرزي استقلال اقتصادي دو باشگاه را شروعي تازه براي امر واگذاري عنوان کرد و گفت: رويکردي که تاکنون دراين باشگاه‌ها حاکم بوده صرفاً مديريت هزينه بوده است. اما اين تيم‌ها که برندهاي معتبري نيز هستند پتانسيل بالايي براي جذب منابع خارجي دارند.

وزير ورزش و جوانان در ادامه تصريح کرد: سازندگي، توجه به تيم‌هاي پايه، ‌حرکت بر اساس چارچوب‌هاي استاندارد و دوري کردن از بازيکن و مربي‌سالاري بايد در دستور کار هيات مديره جديد باشد.

دکتر گودرزي هم چنين با تقدير از شهامت و درايت دکتر خادم در بحث دو باشگاه استقلال و پرسپوليس گفت: به ياوه‌گويي‌هاي عليه ايشان اهميتي نمي‌دهم و در موعد مناسب پيگير اين تهمت‌ها خواهيم بود.

وزير ورزش و جوانان تاکيد کرد: حرکت در اين مسير براي ورزش ايران ثواب بزرگي داشت و اميدوارم نتايج خير آن تا ابد همراه خادم باشد.

ارسال نظر