کد خبر : 3921

فصل حمایت همه جانبه از پرسپولیس گناوه

 فصل حمایت همه جانبه از پرسپولیس گناوه

بوشهر24: پایگاه خبری یامهدی (عج) گناوه نوشت: پرسپولیس گناوه برای حضور در مسابقات لیگ دسته دوم کشور نیاز به حمایت همه جانبه دارد.

بوشهر24: پایگاه خبری یامهدی (عج) گناوه نوشت: پرسپولیس گناوه برای حضور در مسابقات لیگ دسته دوم کشور نیاز به حمایت همه جانبه دارد.
به گزارش "بوشهر24"، این پایگاه افزود: همه ما به این امر واقفیم که جامعه سالم در گرو داشتن جوانانی سالم و با نشاط است و این امر نیز طبیعی است که همیشه در پی راهکارهایی باشیم تا به این خواسته مهم ، جامه عمل بپوشانیم.

به طور حتم یکی از مهمترین راهکارها پیشبرد ورزش و تربیت جوانان ورزشکار است.

همه ما می دانیم که فوتبال چه ورزش محبوبی است و تا چه اندازه توانسته است در این دنیای پرهیاهو به دلها بنشیند، چه شیرین است هیاهوی فوتبال و چه شیرین تر از آن، لبخندی که بر لب جوانان فوتبالیست و فوتبال دوست نقش می بندد.

کیست که نداند شهر بندری گناوه با وجود جوانان غیور و پرشور چون دیگر نقاط کشور عزیزمان ایران، همواره نیازمند بزرگانی است که در عرصه ورزش به این مهم دست یابند.

وقتی صفحاتی از تاریخ فوتبال گناوه را ورق می زنیم، نام باشگاه پرسپولیس در این چند ساله می درخشد و همه ما با نام این باشگاه و در راس آن نادر جعفری منفرد آشنائیم. مردی که سالهای جوانی و همه نیروی مادی و معنوی خود را صرف امر ورزش کرد تا بتواند ذره ای و لحظه ای دل هواداران را شاد و نام این شهرستان را در استان و کشور سربلند نگه دارد.

نادر جعفری، آری، این مرد نام آشنا که بیست و یک سال پا به پای ورزشکاران و ورزش دوستان شهرمان روزهای خوشی را در تاریخ ورزش کشور ثبت و به یادگار گذاشته است و حالا بعد از سالها خدمت زاری عاشقانه چند صباحی عرصه را ترک کرده است.

اما از آنجا که ورزش در خون این مرد جاری است وغیرت و تعصب او اجازه نمی دهد که ورزش شهرمان از وجود مفیدش بی بهره ماند دگر بار بازگشته تا با همه مشکلاتی که در زندگی دارد یک بار دیگر دین خود را به ورزش ادا کند.

از آنجا که نادر پهلوان زاده که خودش سرد و گرم چشیده ورزش و فوتبال است باید در پی این باشد که ورزش شهرمان از وجود این بزرگان بی بهره نباشد.

اما افسوس و صد افسوس که گاهی اوقات از قدر نشناسی ها و بی محبتی ها دلمان می گیرد و دلمان می شکند چرا و چرا، چرا عده ای غافل و ناآگاه و عده ای مغرضانه از حضور این باشگاه مردمی در عرصه مسابقات نه تنها خوشحال نمی شوند بلکه در پی این هستند که حرکت تاریخی و بی نظیر شهرداری و شورای شهر را زیر سوال برده و از طرفی دوست دارند مردان عاشقی چون نادر جعفری را از ادامه فعالیت دلسرد کرده و شهرمان را از داشتن چنین سرمایه ای محروم سازند.

کجائید ورزشکاران و ورزش دوستان ، کجائید فوتبال لیست ها و فوتبال دوستان و کجائید مدیران و سازمانها ، چرا واکنشی به این نامهربانی ها نشان نمی دهید و در جهت حمایت از تصمیم شورا و شهرداری و حفظ افرادی همچون نادر جعفری ساکت مانده اید.

مردم فهیم گناوه، ورزشکاران ، ورزش دوستان ، فرهنگیان و بازاریان بیایید دگر بار بدون در نظر گرفتن رنگ لباس تنها نماینده شهرمان در لیگ کشور را با جان و دل حمایت کنیم تا روزهای خوش و با موفقیت و شادی را تجربه کرده وشاهد راهیابی نماینده شهرمان به لیگ دسته یک باشیم.

ارسال نظر