کد خبر : 4353

برگزاری دیدار نهایی مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی در بوشهر

برگزاری دیدار نهایی مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی در بوشهر

دبیر هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور بین دو تیم گلسا پوش یزد و دریانوردان پارس جنوبی بوشهر جمعه هفته جاری در بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش بوشهر 24، سیدعزیرالله علوی‌زاده با بیان اینکه فوتبال ساحلی استان بوشهر در سال‌های اخیر رشد قابل توجه‌ای داشته است اظهار کرد: تیم دریانوردان پارس جنوبی بوشهر سا‌ل‌ها است که نشان قهرمانی و رده بالایی جدول مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور را داراست.

وی با اشاره به پیش بینی قهرمانی تیم فوتبال ساحلی بوشهر گفت: از بازی رفت مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور تیم پارس جنوبی بوشهر در یزد سه بر دو بر گلساپوش پیروز شد که بازی برگشت آن جمعه 18 مهرماه در بوشهر شاهد هستیم.

دبیرهیئت فوتبال استان بوشهر از راهیابی تیم فوتبال ساحلی موج گناوه به لیگ برتر خبرداد و گفت:  امسال استان بوشهر دو تیم در مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور دارد.

علوی‌زاده با اشاره به اینکه در مسابقات فوتبال باشگاهای دسته اول کشور تیم فوتبال ایران‌جوان بوشهر این هفته نخستین میزبانی این مسابقات را انجام می‌دهد گفت: تیم  ایران جوان بوشهر در نخستین دیدار خود امتیاز بازی با کیش سپند اصفهان را به حریف واگذار کرد و این هفته با تیم استقلال اهواز در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر دیدار می‌کند.

وی، به مسابقات فوتبال جام حذفی کشور اشاره کرد و با بیان اینکه استان بوشهر در این مسابقات دو نماینده دارد گفت: تیم‌ بنه‌گز نماینده استان بوشهر 25 مهرماه در ورزشگاه آزادی میهمان تیم پرسپولیس تهران است و تیم پیام چغادک نماینده دیگر استان بوشهر در مسابقات جام حذفی نیز میهمان تیم ذوب آهن اصفهان است./ تسنیم

ارسال نظر