کد خبر : 5152

بهنام ابولی: هزینه والیبال دلیران دشتی توسط اداره کل ورزش و جوانان پرداخت می شد

بهنام ابولی: هزینه والیبال دلیران دشتی  توسط اداره کل ورزش و جوانان پرداخت می شد

هزینه تیمداری توسط اداره کل ورزش و جوانان به صورت مستقیم پرداخت می شد. تمامی کمک ها در اختیار هیئت والیبال قرار می گرفت. از کمک دیگر دستگاه ها نیز بنده اطلاعی ندارم.

به گزارش بوشهر 24، بهنام ابولی رئیس هیئت والیبال استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار "سایت خبری تحلیلی عصر ورزش" در خصوص تیم والیبال دلیران دشتی صحبت هایی را بیان نمودند که در زیر می خوانید:

عصر ورزش: چه نظری در مورد انصراف تیم والیبال دلیران دشتی از لیگ برتر دارید؟

من هم مثل همه دوست داران ورزش والیبال از انصراف این تیم متاسف شدم.

عصر ورزش: لطفا شفاف بفرمایید تیم دلیران دشتی زیر نظر آقای غلامی نژاد بود یا هیئت والیبال؟

تیم از همان ابتدا زیر نظر هیئت شهرستان دشتی بود اما به دلیل اینکه هیئت ها نمی توانند تیمداری کنند آخرکار پروانه را به نام  آقای غلامی نژاد گرفتند.

عصر ورزش: در زمانی که این تیم زیر نظر هیئت والیبال فعالیت می کرد چه نهادهایی به این تیم کمک می کردند و آیا این کمک ها بصورت مستقیم در اختیار تیم قرار می گرفت یا به هیئت والیبال پرداخت می شد؟

هزینه تیمداری توسط اداره کل ورزش و جوانان به صورت مستقیم پرداخت می شد. تمامی کمک ها در اختیار هیئت والیبال قرار می گرفت. از کمک دیگر دستگاه ها نیز بنده اطلاعی ندارم.

عصر ورزش: مگر اداره کل می تواند بصورت مستقیم به تیم های شخصی کمک کند؟

بله، اداره کل ورزش و جوانان خود به صورت مستقل به این تیم کمک می کرد و ما در این امر دخالتی نداشتیم و مورد مشورت هم قرار نمی گرفتیم. این اداره کل در سال های 92 و 93 به این هیئت بودجه ای تزریق نکرد که منجر به عدم شرکت تیم های پایه استان در مسابقات قهرمانی کشور شد.

 تیم والیبال دلیران دشتی پس از صعود به لیگ برتر بدلیل مشکلات مالی از حضور در این رقابتها انصراف داد تا تیم تعاونی گنبد جایگزین آن شود.

ارسال نظر