کد خبر : 6330

مسئولان استان توجهی به فوتبال ندارند

مسئولان استان توجهی به فوتبال ندارند

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: با وجود پیشرفت‌های خوبی که در زمینه آموزش، داوری و رشد فوتبال پایه داشتیم، اما مسئولان استانی آنطور که باید و شاید از فوتبال حمایت نمی‌کنند و صدای ما را هم نمی‌شنوند.

به گزارش بوشهر 24، رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: با وجود پیشرفت‌های خوبی که در زمینه آموزش، داوری و رشد فوتبال پایه داشتیم، اما مسئولان استانی آنطور که باید و شاید از فوتبال حمایت نمی‌کنند و صدای ما را هم نمی‌شنوند.

 محمد نجفی در ادامه گفت: در جلسه هم‌اندیشی هیئت‌های فوتبال کشور که روز دوشنبه در تهران برگزار شد، علی کفاشیان رئیس فدراسیون، هیئت فوتبال بوشهر را از جمله هیئت‌های فعال(هیئت کار و تلاش) معرفی کرد.

نجفی ادامه داد: این امر حاصل تلاش شبانه‌روزی همکارانم در هیئت فوتبال، دلسوزان فوتبال بوشهر و اهالی رسانه بوده که جا دارد صمیمانه از همکاری همه آنان تشکر کنم.

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: با وجود پیشرفت‌های خوبی که در زمینه آموزش، داوری و رشد فوتبال پایه داشتیم، اما مسئولان استانی آنطور که باید و شاید از فوتبال حمایت نمی‌کنند و صدای ما را هم نمی‌شنوند و البته از ظرفیت‌های مالی موجود در استان هم برای توسعه فوتبال به خوبی استفاده نمی‌شود.

هیئت فوتبال بوشهر کریدور آموزشی فوتبال شده است

نجفی افزود: هیئت فوتبال بوشهر به یک کریدور آموزشی در عرصه فوتبال تبدیل شده و در عرصه داوری و فوتبال پایه، ساحلی، بانوان و فوتسال برنامه‌های بسیار خوبی انجام شده و انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: در ادامه حضورم در تهران رایزنی‌های جدی با مربیان تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان ایران آقایان علی دوستی و پیروانی انجام داده‌ام، مطمئن باشید در آینده منتظر اتفاقات خوب و خبرهای مثبت در این باره خواهیم بود.

نجفی گفت: این تعاملات و دیدارها نقش مهمی در افزایش سهمیه استان در تیم‌های ملی فوتبال نوجوانان و جوانان خواهد داشت و برای رشد و توسعه فوتبال استان هم موثر است.

وی گفت: همچنین از امینه برازجانی فوتبالیست بانوی هم استانی هم که به دلیل پارگی رباط صلیبی در بستر بیماری بود عیادت کردیم.

تلاش برای جذب اسپانسر تیم‌های لیگ یک و دو

نجفی گفت: امروز هم به دنبال جذب اسپانسر برای برخی تیم‌های لیگ یک و دو هستم، هر چند این کار وظیفه ذاتی هیئت فوتبال نیست، اما تلاش می‌کنیم اگر بتوانیم با رایزنی‌هایی که انجام می‌دهیم بخشی از مشکلات مالی تیم‌های حاضر در لیگ برطرف شود.

رئیس هیئت فوتبال بوشهر تعاملات فدراسیون فوتبال و رئیس فدراسیون با هیئتش را مطلوب و عالی دانست و گفت: تعامل و همکاری ما با فدراسیون و کمیته‌های مختلف آن به نحو احسن بوده و با تمام توان در راه اعتلای فوتبال بوشهر گام برمی‌داریم.

با متخلفان در فوتبال بوشهر بدون تعارف برخورد می‌کنیم

نجفی پیرامون اتفاقات رخ داده در فوتبال و استان و تصمیمات کمیته انضباطی تصریح کرد: بدون تعارف و هیچ بخششی با متخلفان برخورد خواهیم کرد، فضای فوتبال برای جوانان و خانواده‌ها فضای آرامش بوده و خواهد بود، نخواهیم گذاشت عده‌ای با توهین به داور و متشنج کردن اوضاع هوای فوتبال استان را آلوده کنند، در چند مورد خاص فوراً جلسه تشکیل داده‌ایم و با متخلفان برخورد کرده‌ایم و روز به روز  دقت و سرعتمان در برپایی قانون برای افراد خاطی در فوتبال افزایش می‌دهیم.

رئیس هیئت فوتبال بوشهر از برگزاری مسابقات مدارس فوتبال خبر داد و خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما رشد و گسترش فوتبال پایه است، رقابت‌هایی را در سه رده زیر 10، 11 و 12 سال برگزار می‌کنیم تا باعث نشاط و ایجاد انگیزه در بین نونهالان شویم که این خود می‌تواند برای آینده فوتبال استانمان کارساز باشد، لذا از شرکت‌ها و نهادهای علاقه‎مند به فوتبال دعوت می‌کنم تا ما را در برگزاری این رقابت‌ها یاری دهند./ فارس

ارسال نظر