کد خبر : 6347

رفع تعلیق حضور شاهین بوشهر در مسابقات لیگ کشور

رفع تعلیق حضور شاهین بوشهر در مسابقات لیگ کشور

رئیس هیأت فوتبال استان بوشهر از رفع تعلیق حضور تیم فوتبال بزرگسالان شاهین بوشهر در مسابقات لیگ فوتبال کشور خبر داد.

به گزارش بوشهر 24، محمد نجفی اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌هایی که از مدت‌ها قبل برای رفع مشکلات تیم پرطرفدار و مردمی شاهین بوشهر انجام دادیم، امروز در نشستی با رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته انضباطی بار دیگر مشکل شاهین بوشهر برای حضور در لیگ کشور مطرح شد و موفق شدیم مجوز حضور شاهین در لیگ دسته سوم را کسب کرده و این تیم را از تعلیق دربیاوریم.

وی افزود: با توجه به این اقدام مهم، اکنون تیم فوتبال بزرگسالان شاهین بوشهر می‌تواند در مسابقات لیگ دسته سوم کشور که قرعه‌کشی آن که تا دو روز آینده انجام می‌شود، شرکت کند.

رئیس هیأت فوتبال بوشهر گفت: با توجه به نگرانی‌هایی که علاقمندان به تیم فوتبال شاهین در استان و خارج از استان داشتند، امیدواریم مسئولان این باشگاه زمینه تشکیل تیم برای حضور در لیگ دسته سوم را فراهم کنند.

نجفی یادآور شد: از مسئولان استان بوشهر هم انتظار داریم برای تشکیل تیم شاهین، حمایت‌های مالی خود را از این تیم دریغ نورزند تا بار دیگر شاهد شور و نشاط در بین مردم بوشهر باشیم.

وی با قدردانی از حمایت‌های افراشته معاون اجرایی مجلس شورای اسلامی برای حل مشکلات شاهین بوشهر گفت: اکنون زمان آن رسیده که مسئولان شاهین با استفاده از بازیکنان امید، جوانان تیم شاهین را تشکیل داده و در اسرع وقت مدارک مورد نیاز برای حضور در لیگ دسته سوم کشور را فراهم کند. / فارس

ارسال نظر