کد خبر : 64

با شکست ذوب آهن نوین اصفهان؛

ایرانجوان خورموج بخت اصلی صعود به لیگ دسته دوم

ایرانجوان خورموج بخت اصلی صعود به لیگ دسته دوم

بوشهر۲۴: هفته نوزدهم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاهای کشور با برتری نماینده استان بوشهر مقابل ذوب آهن نوین اصفهان پیگیری شد.

بوشهر۲۴: هفته نوزدهم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاهای کشور با برتری نماینده استان بوشهر مقابل ذوب آهن نوین اصفهان پیگیری شد.

 

ایرانجوان خورموج

به گزارش دشتستان اسپورت: خورموجی ها که با شکست تیم مدعی بعثت کرمانشاه با روحیه بالایی به مصاف تیم صدرنشین ذوب آهن رفته بودند تا شگفتی ساز شوند موفق شدند بار دیگر توسط مهدی جمالی مهاجم گلزن خود در دقیقه ۲۹ از حریف اصفهانی پیش بیفتند و تا پایان نیمه نخست برتری خود را حفظ کردند.

در نیمه دوم دو تیم موقعیت های خوبی را روی دروازه ها ایجاد کردند در دقیقه ۸۵ تعویض ابولی جواب داد و عنایت رزمجو برای دومین بار دروازه ذوب آهن را باز کرد اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۹۰+۲ داور پنالتی جنجالی را برای اصفهانی ها گرفت تا این تیم نیز به گل برسد و اختلاف به یک گل برسد ولی نتوانستند مانع پیروزی خورموجی ها شوند.

شاگردان بهنام ابولی با دو برد در دو بازی حساس و سرنوشت ساز نشان دادند که یکی از تیم های اصلی صعود به لیگ دسته دوم هستند و حال شانس صعود مستقیم را در سر می پرورانند.

تیم فوتبال ایرانجوان خورموج با این برد ۳۲ امتیازی شدند و همچنان در رده سوم جدول رده بندی قرار دارند ولی با توجه به یک بازی کمتر نسبت به ذوب آهن و بعثت بخت اصلی صعود مستیم لقب گرفتند.

بازی های آینده تیم ایرانجوان خورموج

ایرانجوان خورموج - فرهنگ رامهرمز
خیبر خرم آباد- ایرانجوان خورموج

ایرانجوان خورموج بازرگانی بهادری

بازی های آینده تیم بعثت کرمانشاه

بعثت کرمانشاه - یادآوران شلمچه

پتوی لاله اصفهان- بعثت کرمانشاه

بازی های آینده تیم ذوب آهن نوین
شاهین نوین نطنز - ذوب آهن نوین اصفهان
یادآوران شلمچه - ذوب آهن نوین اصفهان

نتایج کامل هفته نوزدهم  

  یکشنبه ۳۱ فروردین ۹۳

بازرگانی بهادری شیراز ۳ - ۰ پتوی لاله اصفهان  
مس شهربابک  ۰ - ۱ یادآوران شلمچه
ذوب آهن نوین اصفهان ۱ – ۲  ایرانجوان خورموج  
بعثت کرمانشاه ۴ - ۰ شاهین نوین نطنز 
فرهنگ رامهرمز ۱ - ۰ خیبرخرم آباد 

 

ارسال نظر